Запрошуємо сумчан долучитися до донорського руху

  •  
  • 690 разів
Запрошуємо сумчан долучитися до донорського руху

Сумський обласний центр служби крові розпочанає акцію "Суми - донорська столиця". 

База Сумського обласного центру крові нараховує близько 40 тисяч кадрових донорів. Переважна більшість із них – сумчани. На тисячу жителів міста в Сумах за рік здійснюється 160 донацій – це більше, ніж у будь-якому місті будь-якої країни світу. А ще Суми – єдиний обласний центр в Україні, де запроваджені міські пільги для Почесних донорів і де їм видаються кошти на оздоровлення.
З 1 по 30 вересня в СОЦСК проходитиме благодійна акція «Суми – донорська столиця». Її мета – збір компонентів крові для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення СОДКЛ, які потребують великої кількості переливань крові в процесі лікування. Від небайдужості сумчан без перебільшення залежить життя цих дітей. Тому запрошуємо всіх бажаючих взяти участь у цій акції і долучитися до донорського руху в Сумах.
Чекаємо вас за адресою: м.Суми, пров. Громадянський, 2 з 7.00 до 20.00 в будні дні та з 7.00 до 16.00 – по суботах. Телефон гарячої лінії – 050 307 80 94. Нагадуємо про необхідність дотримання донорської дієти напередодні здачі крові.

 

вгору

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти