Сумський новинний портал «СпецКор»

Центр олімпійської підготовки з’явиться у Сумах

СпецКор | 2017-08-10 11:13:42 | 693

Відповідне рішення прийняли вчора, 9 серпня, на засіданні Уряду. Кабінет Міністрів вирішив створити два таких центри на сході (у Сумах) та на заході (у Луцьку) країни.

Готуватимуть у олімпійському центрі легкоатлетів для поповнення національної збірної команди України. Розпочати свою роботу осередки мають у Сумах та Луцьку уже у наступному, 2018 році.

Як зазначив начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко, це насправді неймовірна та історична подія для спорту Сумщини.

Відтепер найкращі спортсмени України приїжджатимуть до нас і тренуватимуться на об'єктах нашої спортивної інфраструктури. Без перебільшення - нова сторінка легкої атлетики Сумщини, що стала результатом спільної, 1,5 річної роботи однодумців.

начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко

Нагадаємо, легкоатлети Сумської області неодноразово демонструвала високі результати на різних змаганнях та були у складі збірної України. Нещодавно виконком ФЛАУ затвердив склад збірної команди України з 44 спортсменів. До них увійшли і представники Сумщини. Інна Кашина (спортивна ходьба на 20 км) та Ігор Главан (спортивна ходьба на 20 км) зараз перебувають у Лондоні, де з 4 по 13 серпня проходить чемпіонат світу з легкої атлетики.

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    693