Logo
Версія для друку

Як у Тростянці вирішують проблеми безпритульних тварин?

Як у Тростянці вирішують проблеми безпритульних тварин? фото з Інтернету

100 тисяч гривень закладено в бюджеті міста на 2019 рік для подолання проблеми з безпритульними тваринами.

Відповідна ліцензована фірма, з якою буде укладено угоду, наприкінці лютого та в березні здійснюватиме відлов бездомних собак й доставку їх до притулку.

Варто також зауважити про трагічний випадок, який трапився 24 січня у Тростянці на вул. Відродження. Водій переїхав автівкою собаку й залишив її на дорозі помирати! Про це повідомила поліцію місцева жителька. Начальник Тростянецького відділення поліції Ігор Кісєльов повідомив, що по даному факту відкрито кримінальне впровадження. Проводиться перевірка.

До слова, 4 серпня 2017 року в Україні набув чинності Закон про посилення кримінальної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

Відповідно до прийнятого закону, жорстоке поводження визначається як "знущання над тваринами, в тому числі бездомними, що спричинило муки, що завдало їм фізичні страждання, тілесні ушкодження, каліцтва або призвело до загибелі", такі дії тягнуть за собою штраф від 3400 до 5100 грн.

У разі колективних знущань, повторного випадку знущання - штраф збільшується від 5100 грн до 8500 грн або адмінарешт до 15 діб.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017