Logo
Версія для друку

Підвіз продуктів додому організували в Степанівський громаді на час карантину

Підвіз продуктів додому організували в Степанівський громаді на час карантину

За словами голови Степанівської ОТГ Володимира Лукаша, всі трудові колективи переведені на мінімальний режим роботи із дотриманням обмежувальних заходів щодо кількості одночасного перебування людей в одному приміщенні. 

Усього це 220 осіб, яким на час карантину буде збережена заробітна плата. Працюючі забезпечені засобами захисту. Зокрема, продовжують посилену роботу в умовах карантину підприємства, які забезпечують постачання електроенергії, води, тепла тощо.

Підприємці, які здійснюють торгівлю продуктовими товарами, працюють у засобах захисту та виділили карантинну годину для дезинфекції приміщень.

Також після скасування міжміських маршрутних таксі селищна рада забезпечила підвіз хворих із цукровим діабетом та тих, хто потребує гемодіалізу, до обласного центру.

Під опіку також взяли незахищені версти населення. Зокрема, організованих подвірний підвіз продуктів першої необхідності до будинків стареньких та самотніх людей або яким важко пересуватися.

В амбулаторії первинної медицини та сімейної практики персонал забезпечений всім необхідним. Медперсонал працює у посиленому режимі. 

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017