Logo
Версія для друку

Тростянець першим в Україні долучився до підлотного проєкту організації дистанційного навчання

Тростянець першим в Україні долучився до підлотного проєкту організації дистанційного навчання

Меморандум про співпрацю між Тростянецькою міською радою та ТОВ «АЙТІ ПРО» підписано цими днями в рамках проведення проєкту національного рівня «Система управління навчальним процесом та дистанційним навчанням «Моя школа».

Тростянець першим в Україні долучився до цього експериментального проєкту. Маємо надію, що першого вересня навчальний рік у школах розпочнеться у звичайному режимі.

Пілотний проєкт передбачає відпрацювання на прикладі наших шкіл проведення онлайн-навчання, щоб при необхідності якісно його запустити

Юрій Бова, міський голова Тростянецької ОТГ

Мета проєкту – модернізація освітнього процесу у закладах загальної середньої освіти та пілотного запуску й функціоналу онлайн-уроків для дистанційного навчання у системі «Моя школа» на території України.

Керівним учасником проєкту є Тростянецька міська рада, яка здійснює загальний нагляд за його впровадженням. Організатор проєкту – ТОВ «АЙТІ ПРО» забезпечує учасникам технічну підтримку та обслуговування.

Важливо, що матеріали, зібрані в ході цього експериментального проєкту в закладах освіти Тростянця, будуть аналізуватися та поширюватися по всій Україні.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017