Logo
Версія для друку

Семеніхін лідирує на виборах міського голови Конотопа

Семеніхін лідирує на виборах міського голови Конотопа

Про це повідомляє рух ЧЕСНО.

Станом на 7:40 всі дільниці, окрім однієї, яка уточнює протоколи, вже здали свої документи до ТВК. За підрахунками ТВК перемагає представник “Свободи” Артем Семенихін, який вже заявив про свою перемогу на виборах.

Явка у день голосування, як повідомляв Рух ЧЕСНО, склала 30,8 % (18 516). Таку інформацію Рух ЧЕСНО отримав у ТВК міста Конотоп.

Таким чином після перемоги Артема Семенихіна у “Свободи” загалом 19 мерів і ця партія посідає дев’яте місце за кількістю обраних мерів.

“Свободівця” Артема Семенихіна вже обирали мером у 2015 році. Але він не мав підтримки більшості депутатського корпусу і його усували з посади двома третинами голосів. Семенихін поновлювався на посаді після рішення суду.

Наразі “Свобода” має в раді 11 з 38 мандатів. Варто зауважити, що “Свобода” посилила свої позиції в раді Конотопа, бо раніше у партії було лише 8 представників із 36.

У ОПЗЖ наразі в раді 8 депутатів, у “Слуг народу” - 6, у “За майбутнє” - 5 і по 4 депутати є у ЄС і “Батьківщини”.  

На виборах 25 жовтня 2020 року Семенихін отримав друге місце. Він програв своєму опоненту Олександру Луговому (самовисуванець, набрав 37%). Але той так і не встиг отримати мандат мера міста Конотоп. Пішов з життя через коронавірус. Рада розпочала свою роботу із засідання президії, а вибори мера призначили повторно на 24 січня 2021 року.

Семенихін наразі посідає перше місце і відрив від другого місця складає близько 1000 голосів.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017-2020