Сумський новинний портал «СпецКор»

Собачий бум у Сумах

СпецКор | 2017-06-18 15:35:16 | 1413

Близько 30 собак-безхатьків заполонили дитячий міський парк. Сюди їх тролейбусом привезли на фестиваль «Друг з притулку», аби знайти господаря.

Серед них дворові пси та породисті собаки, яких покинули власники. У кожної собаки своя історія. Наприклад, Хільду люди врятували із капкану під Краснопіллям. Лікарі збиралися ампутувати тварині лапу та волонтери сказала, що виходять. Зараз собака ходить на чотирьох і навчилася давати лапу.

 

Забрати тварину, яка сподобалась, можна одразу із заходу. А от аби продемонструвати майбутнім господарям вміння чотирилапих, їх вивели на ринг, де вони виконували команди. Цьому їх вчили волонтери притулку більше місяця.

 

 

Завдяки таким акціям, ми піднімаємо інтерес до тварин з притулку. У нас притулок розташований за містом, то не кожен з сумчан туди піде, а на фестивалі вони мають змогу просто у центрі міста обрати собі собаку, познайомитися із нею.

Юлія Левківська, організатор

У Сумах такий захід проводиться вже третій рік поспіль. Повторити його планують цієї осені. Минулорічний фестиваль дав будинок 11-ом собакам. Усього у притулку зараз знаходиться більше двох сотень тварин.

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    1413