Реабілітаційний центр, де катували людей, викрили на Сумщині

Реабілітаційний центр, де катували людей, викрили на Сумщині

В обласному центрі правоохоронці викрили організацію, яка не маючи жодних медичних документів,  під приводом лікування незаконно утримувала більше 20  нарко- та алкозалежних громадян. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Сумської області.

Відомо, що створила так звані "реабілітаційні центри" для лікування громадян група осіб. У цих центрах людей утримували проти їх волі. За перебування в такому закладі організатори отримували від "пацієнтів" чи їх родичів від 5 до 10 тисяч гривень щомісячно.

Сьогодні зранку прокуратура разом з поліцією області провели 13 санкціонованих обшуків за місцем проживання куратора і персоналу. Перевірили також 2 "реабілітаційні центри", які знаходяться у приватних будинках на околиці м. Суми. В одному із них проходили курс лікування 17 осіб, в іншому – 14. Під час обшуку правоохоронці знайшли та вилучили гроші, документи, препарати, заборонені у вільному обігу.

За словами в. о. керівника Сумської місцевої прокуратури Андрія Шапошника, зараз з’ясовуються обставини, при яких потерпілі потрапили до "центрів", умови їх нібито реабілітації, а також застосування до них фізичного або психологічного насилля. Також вирішується питання про затримання куратора та 3 співробітників.

За фактом відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 127 (катування) та ч. 2 ст. 146 (незаконне позбавлення волі) КК України. Зловмисникам може світити до 10 років за гратами. 

21

 

 23

вгору

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти