Logo
Версія для друку

Чайковський на Сумщині: що гратимуть на фестивалі класичної музики у Тростянці?

Чайковський на Сумщині:  що гратимуть на фестивалі класичної музики у Тростянці?

Фестиваль класичної музики "Чайковський  Fest" стартує у місті Тростянець, що Сумщині, вже 25-го травня та цього року триватиме протягом трьох днів, йдеться на сторінці заходу.

Цікаво,  що цьогоріч фінансують його у рамках проекту "Розробка туристичного бренду міста Тростянець", що став переможцем відкритого конкурсу Міністерства культури України "Малі міста - великі враження". Про це "Спецкору" розповіла заступниця Тростянецького міського голови Оксана Заяць.

Розпочнуться дні класичної музики із композицій виключно Петра Чайковського. Відвічувачі фесту зможуть насолодитися увертюрою "Гроза", концертом №1 для фортепіано з оркестром та симфонією №5. Другий день фестивалю відкриють конкурсні прослуховування та мистецькі заходи на різних локаціях. Завершать вечір суботи композиції Чайковського та Рахманінова.  А ось фінальним виступом заходу вже у неділю стане опера "Мазепа" Петра Чайковського.

 32501184 2019313154762639 7739233134100611072 n copy

До слова, до початку фестивалю у Тростянці мають закінчити портрет композитора П.І. Чайковського на стіні дитячої музичної школи міста.

Читати більше: Чайковський оселився у Тростянці

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017