Logo
Версія для друку

Антитерористичні навчання відбудуться на Сумщині

Антитерористичні навчання відбудуться на Сумщині

З 30-го травня по 1-ше червня на території міста Охтирка, Охтирського та Великописарівського районів відпрацьовуватимуть антитерористичні навчання. Про це попереджають на сторінці Охтирської міської ради.

Тренування відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних. Організовує їх Координаційна група Антитерористичного центру при Управлінні СБ України в Сумській області за участю Національної поліції, Нацгвардії, ДСНС, інших регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом, органів влади та самоврядування.

Управління Служби безпеки України в Сумській області закликає мешканців і гостей регіону зберігати спокій у зв’язку із зосередженням у м. Охтирка, Охтирському та Великописарівському районах спецпризначенців й військових та з розумінням поставитись до можливих обмежень і незручностей.

До слова, тренувальні заходи будуть проводитись в рамках учбової антитерористичної операції. Це означає, що в ході навчань правоохоронці мають право здійснювати перевірку у громадян документів, що посвідчують особу, оглядати речі, що при них знаходяться або перевозяться ними, тощо.У ході проведення навчань можливе тимчасове обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів на вулицях та дорогах.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017