Logo
Версія для друку

Пішки, вплав або на велосипеді: альтернативний туризм з’явиться на Сумщині

Пішки, вплав або на велосипеді: альтернативний туризм з’явиться на Сумщині

Як до області планують приваблювати туристів не лише зі всієї України, а й з-за кордону, розповів Юрій Гладенко, начальник відділу туризму Сумської ОДА, в ефірі програми "#Свідомі" від Спецкору.

За його словами, Сумщина планує долучитися до програми так званих «Зелених шляхів». У рамках неї створюються спеціальні багатофункціональні маршрути, якими туристи можуть подорожувати областю пішки, на велосипеді, або сплавляючись на човнах. Таким чином хочуть популяризувати здоровий спосіб життя та концепцію сталого туризму.

Зараз облдержадміністрація працює над програмою Greenways або «Зелені шляхи». Ми ведемо переговори з громадською організацією, яка займається цим у Києві. Найближчим часом хочемо вийти з пропозицією до бюджету, аби цю ініціативу на Сумщині підтримали. Таким чином ми зможемо розвивати так званий "зелений" туризм у області як мінімум за трьома напрямками.

Юрій Гладенко, начальник відділу туризму Сумської ОДА

33990127 1415783628555877 2117595065076416512 o

Вперше в Україні така програма запрацювала у 2016-му, у Києво-Святошинському районі Київської області.  Цьогоріч на туристичні«Зелені шляхи» у обласному бюджеті закладено 1,5 млн. грн.

Нагадаємо, ток-шоу "#Свідомі" - це спільний проект ТРК "Відікон", сайту "Спецкор", Сумського «Центру розвитку місцевого самоврядування»  та управління молоді і спорту Сумської ОДА. 

Транслюється ток-шоу на телеканалі «Відікон». Попередні випуски можна переглянути за посиланнями:https://www.youtube.com/watch?v=yXWzG8izOn8 , https://www.youtube.com/watch?v=n6CfpKuzzqg

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017