Logo
Версія для друку

Гроші за субсидії зможуть отримати сумчани

Гроші за субсидії зможуть отримати сумчани

Про це повідомляють на Урядовому порталі.

Цьогоріч із заявами на монетизацію частини зекономлених газових субсидій в Україні вже звернулися 1 мільйон 127 тисяч домогосподарств і майже 21 тисяча сімей, які використовують для опалення електрику.

Середня сума так званої премії за зекономлений взимку газ становить близько 700 гривень, все залежить від заощаджених у вигляді субсидій кубів газу. Першими розпочали виплати управління соціального захисту населення у Київській та Хмельницькій області.

На початку опалювального періоду кожен, хто подав до 1 вересня відповідну заяву, отримає від Уряду грошову винагороду за «розумне» споживання енергоресурсів.

Разом з тим, містяни, які з поважних причин не встигли подати заяву до органів соцзахисту населення, ще можуть це зробити до 1 листопада поточного року.

Нагадаємо, під монетизацію підпав зекономлених домогосподарствами еквівалент вартості 150 кіловат електроенергії, якщо цей ресурс використовувався для опалення, або 100 куб. м газу.

Минулоріч готівкові виплати за зекономлені енергоресурси у вигляді субсидій отримали 1 мільйон 755 тисяч українських родин.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017