Logo
Версія для друку

Будівництво на території школи відмінили у Сумах

Будівництво на території школи відмінили у Сумах

Таке рішення прийняли сьогодні на виконкомі Сумської міськради.

Наша школа знаходиться у самому центрі міста, біля центрального ринку. Звичайно, це ласий шматок землі.Спочатку говорили, що на території школи буде маф. Був звичайний торговий павільйон. Потім його розібрали, на території вирили величезний котлован, і виявилося що з нього має вирости 5-ти поверховий торгівельний центр, на території школи!

Ірина Губська, директор Сумської школи №12

Нагадаємо, будівництво біля сумської школи №12 триває другий рік поспіль. Батьки тамтешніх школярів не раз виходили на мітинги, останній був минулого тижня, коли люди перекрили центральну частину міста та з плакатами ходили по трасі. Починаючи з минулого року вони систематично намагаються достукатися до міських чиновників. Забудову на території 12-ї школи періодично припиняють, але потім звнову відновлюють.

Сьогодні ж на засіданні члени міськвиконкому скасували містобудівні умови та обмеження на будівництво на території альма-матер. Таке рішення підтримали 12 членів виконкому.

У свою чергу, забудовник стверджує, що земля ніколи не належала школі і ніяких містобудівних норм він не порушив, адже має відповідні документи. 

 

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017