Logo
Версія для друку

Цирки з тваринами хочуть заборонити у Конотопі

Цирки з тваринами хочуть заборонити у Конотопі

На сайті единої системи міцевих петицій збирають підписи за заборону цирків-шапіто у місті.

Як повідомляє сайт konotop.city ареєструвала петицію зоозахисна організація «Друзі тварин». Да даний час набралося 64 підписи з 200 потрібних.

Умови утримання тварин у пересувних цирках неприпустимі та гірші будь-якої в'язниці. Тварини проводять життя, мов заручники або раби. Для їхньої дресури застосовують жорстокі способи. Нерідко тварин змушують брати участь у жорстоких циркових номерах, виконувати не притаманні їхній дикій природі рухи. У цирках тварини не живуть, а існують. Обмежені в пересуванні тварини зазнають там жахливих страждань, а коли виходять на арену ― неймовірного стресу. 
Ми вважаємо неприпустимим розташування пересувних цирків на території нашого міста, адже у нашому місті немає можливості забезпечити відповідні до норм безпечні умови перебування ведмедям, слонам, тиграм, левам, крокодилам, зміям чи іншим диким тваринам, що несе загрозу для його мешканців. 

йдеться у петиції

До слова, в Україні цирки з використанням диких тварин заборонили вже у Дніпрі, Львові, Києві, Ірпіні, Миколаєві та Тернополі.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017