Logo
Версія для друку

Благодійну швидку не пускають через кордон

Благодійну швидку не пускають через кордон

Автомобіль швидкої медичної допомоги, що відправили із Сум назад до Нідерландів, не може перетнути кордон Польщі. Причина затримки в тому, що українська митниця неправильно оформила документи. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написала голова благодійного фонду Ольга Пулинець.

Поляки повернули авто, погрожують арештом водія, дуже багато польської поліції на польській території. Посол повинен приїхати. Я їду до начальника Львівської митниці. Жах! Ми навіть повернути нормально не можемо.

Ольга Пулинець, голова благодійного фонду

До слова, новина про повернення гуманітраної допомоги назад шокувала українців не тільки Нідерландів. Свої коментарі у Фейсбуці залишають і представники діаспори у Бельгії.

 

Нагадаємо, 14 квітня цього року українська діаспора Нідерландів передала Україні швидку медичну допомогу у якості гуманітарної допомоги. Автомобіль простояв на митниці майже півроку, але так і не потрапив до пункту призначення – Глухівської ЦРЛ. Причина в тому, що машина відповідає екостандарту Євро-3, а законодавство дозволяє ввозити автомобілі тільки стандарту Євро-5.

Читати більше: Швидку із Сум відправили назад благодійникам

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017