Logo
Версія для друку

На кого чекає армія? Осінній призив 2017

На кого чекає армія? Осінній призив 2017

З першого жовтня у Сумах та у всій Україні розпочинається осінній призив 2017 року. Триватиме він два місяці. За цей час у місті планують набрати на службі 90 призовників. Перших новобранців відправлять уже на початку наступного місяця. Про це на брифінгу розповів голова цьогорічної призовної комісії заступник міського голови Сум Степан Пак.

У Сумах уже провели оповіщення населення. Це хлопці від 20 до 27 років (18-річні за бажанням). У результаті чого 535 призовників прибули до військкомату. Із них лише 10 визнали придатними для служби. Ще близько сотні юнаків відправили на додаткове медичне обстеження. Із запланованих 90 осіб, 60 направлять на службу до ЗСУ, а решту до інших військових формувань. Ті хлопці, які мають вищу освіту служитимуть один рік. На базі середньої освіти - 1,5 роки. Хто має дітей до 1 року на військову службу не призиваються.

голова цьогорічної призовної комісії заступник міського голови Сум Степан Пак

img 20170926 101112
За словами заступника Сумського міського військового комісара Сергія Манукала, усі юнаки будуть проходити військову службу не в бойових військових частинах. Крім цього їх не будуть відправляти в АТО. Робоче місце і середня заробітна плата з ними зберігається.

На сьогодні у Сумах 4763 осіб призовного віку. Проте близько 2,5 тисяч юнаків ухиляються від служби. Інформацію по таким юнакам військкомат передає поліція і уже вони допомагають у їх розшуку. Такі призовники підлягають адміністративній і кримінальній відповідальності.

Нагадаємо, під час останнього весняного призиву у Сумах до армії відправили 61 людину. Тоді план виконали на 100%. В Україні на строкову службу до лав Збройних сил, Нацгвардії та Державної спеціальної служби транспорту були призвані 14 тисяч осіб.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017