Logo
Версія для друку

Патрульні Сум поділилися кров'ю із дітьми

Патрульні Сум поділилися кров'ю із дітьми

До Дня святого Миколая сумчани долучилися до благодійної здачі крові.

Направлять кров та її компоненти в онкогематологічне відділення сумської дитячої лікарні для малечі, яка її найбільше потребує.

03752.mts snapshot 00.00 2018.12.19 11.46.19

Донорами стали патрульні. Вони є вже традиційними та постійними учасниками благодійних акцій, організованих центром крові. 

У нас уже донори, які довготривалий час здають повноцінно, кожного місяця приходять, а є які вперший раз здають. Деякі звертаються, що хочуть допомогти здати кров, а не знають як саме, то ми тоді організовуємо таку групку людей і виходимо здавати кров, то вони долучаються також. І патрульна поліція активно долучається до цього, бо це реальна допомога людини, не як з сторони закону, а як зі сторони людини

Оксана Красовська, інспектор звязків із громадськістю патрульної поліцію Сумської області

Зізнаються, під час робочих буднях часто стикаються із ситуаціями, коли є великі крововтрати і життя рятує саме вчасно перелита кров.  

Також частина запасів крові із Центру піде для поранених у військові шпиталі. Її має до Нового року забрати кровомобіль. Нагадаємо, минулого місяця для потреб військових Сум и направили до 30-ти порцій крові для переливання.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017