Головного ворога лісів назвали на Сумщині

Головного ворога лісів назвали на Сумщині

Лісники з’ясували, що майже 700 га лісу Сумської області пошкоджені верхівковим короїдом. Через нього дерева піддаються висиханню. Про це Спецкор дізнався у прес-службі Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

За наказом Державного агентства лісових ресурсів України, у держлісгоспах провели інвентаризацію осередків шкідників у соснових насадженнях. Головна мета була - виявити пошкоджені ділянки лісу. У результаті з’ясували, що майже 700 га соснового лісу, пошкоджені верхівковим короїдом. Виявлені ділянки підлягають вибірковим санітарним рубкам.

заступник начальника Сумського ОУЛМГ Олександр Товстуха

За інформацією посадовця, з дванадцяти лісогосподарських підприємств управління поки що «не піддалися» хворобі лісові насадження у трьох лісгоспах: Краснопільському, Тростянецькому та Охтирському. Найбільше ж постраждали насадження у Шосткинському та Кролевецькому підприємствах, де хвойні - переважаюча порода.

Фахівців розповідають, захворювання поширюється досить швидко, тому пошкоджені насадження потребують негайного лісогосподарського втручання.

вгору

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти