Хто на народного? Кандидати до Верховної ради по мажоритарним округам від Сумщини. ОКРУГ 157

Хто на народного? Кандидати до Верховної ради по мажоритарним округам від Сумщини. ОКРУГ 157

На ранок 24 червня ЦВК зареєструвала 24 кандидати в народні депутати по шести мажоритарним округам від Сумської області. Тож хто вони? І чи побачимо нові обличчя - читайте в матеріалі. 

Округ № 157 (центр - Суми)

Цей округ найбільш привабливий для кандидатів у народні депутати від Сумщини. Усього 7 зареєстрованих. Нагадаємо, попередні 5 років цей округ у Верховній Раді представляв Олег Медуниця. 

Отож, у кандидатах 55-річний самовисуванець Володимир Гордієнко. Родом із села Штепівка Лебединського району. Має вищу педагогічну освіту, член Соціал-демократичної партії. 

У своїй передвиборчій програмі вказав: "Моя мета – зробити все від мене залежне, щоб Україна стала державою, яку знають, поважають та цінують у світі. Державою, що інтегрована в систему європейської безпеки, що здатна шляхом дипломатичного та військового тиску на агресора разом із світовою спільнотою, шляхом кардинального підвищення боєздатності власних збройних сил, здобути перемогу та мир без втрати суверенітету та територій. Щоб в мирній, заможній Україні і моє рідне місто Суми було квітучим, чистим, безпечним, європейським; привабливим для молоді та комфортним для людей старшого віку".

для того, щоб справлятися із законотворчою діяльністю, має вищу юридичну освіту і науковий ступінь з економічних наук. значний досвід роботи в приватних, державних установах та організаціях, досвід співпраці з міжнародними організаціями, чітке розуміння проблем суспільства та шляхів їх вирішення. 

Кандидат номер 2 - Сергій Качанов. Також самовисуванець, сумчанин. Йому 33 роки. Займається підприємницькою діяльністю. Має юридичну практику. Сергій Качанов заявив, що у Верховній Раді планує просувати ідеї надання більшості адміністративних послуг в онлайн режимі. Підтримує законодавчі ініціативи направлені на Євроінтеграцію України та вступу до НАТО.

Серед пріоритетів називає: "Запуск суду присяжних. Зменшення ставок судового збору. Збільшення можливостей громадського моніторингу діяльності судової системи. Демонополізація енергетичного ринку України. Всі постачальники енергетичних ресурсів працюватимуть у конкурентному середовищі. Це гарантуватиме доступні ціни для побутових споживачів та бізнесу у сфері виробництва".

Балотується в народні депутати також Андрій Кисіль. Кандидату 46 років, уродженець Шостки. Працює директором ТОВ "Автопорт-Сервіс". На вибори йде самовисуванцем. 

Андрій Кисіль переконаний: "Перше, з чого потрібно починати – закінчення війни". Виступає за зменшення кількості та розміру податків.

Вважає, українці повинні платити не більше 15%, бізнес - не більше 30% податків в цілому.

"Доки чиновники будуть тримати бізнесменів і інвесторів за дійну ні закордонні інвестори, ні українські підприємці не стануть розвивати свій бізнес в Україні. Хабарі, відкати, данина з підприємців повинні залишитися у минулому. Закон повинен карати корупціонерів, а не покривати їх. І для цього потрібне різке посилення покарання за корупцію. Більше того - кожен чиновник повинен розуміти свою відповідальність, саме тому необхідно законодавчо закріпити обов'язкову щорічну перевірку топ-чиновників на детекторі брехні перед підписанням з ними контрактів" - пишу у передвиборчій програмі.

Пріоритетами називає такоє турботу держави про громадян та безпеку країни. 

Ще один кандидат у нардепи - Олег Медуниця. Йому 46. Попередні 5 років був народним депутатом від цього ж округу. Народився в Сумах.

У передвиборчій програмі вказав, що підтримуватиме закони, які "ведуть нас до НАТО і Європейського Союзу та уніфікують наше законодавство з європейським; надають преференції підприємствам та інвесторам, які відкривають виробництво в Україні і створюють нові робочі місця продовжують реформу децентралізації задля збільшення місцевих бюджетів; відновлюють покарання за незаконне збагачення; направлені на створення дієвої служби фінансових розслідувань, реально реформують судову систему; перезапустять реформи МВС та прокуратури, які практично не відбулися".

Пріоритетами роботи у виборчому окрузі міста Суми Олег Медуниця називає будівництво нових і капітальний ремонт існуючих доріг; реконструкція і відновлення роботи сумського аеропорту; будівництво «Зеленого полігону» для переробки опалого листя та інших зелених відходів; зведення у місті Суми Палацу зимових видів спорту; підтримка закладів освіти і медицини; сприяння розвитку і діяльності ОСББ.

У списку кандидатів і 47-річний Василь Павловський. Народився в Криму. Голова правління ПрАТ Інститут "Сумипроект". У своїй програмі написав, що йде до Ради "не їсти, а працювати". У якості народного обранця обіцяє підтримувати ініціативи щодо молодіжного кредитування на житло, створення державних програмам з підтримки малих та середніх сільськогосподарським підприємств.

"Нас навчили звикнути до бездоріжжя, транспортне сполучення міста та села є з однією най важливіших стратегій розвитку суспільства. Програма розвитку транспортної інфраструктури України потребує значних змін. Прозорість у тендерних державних закупівлях. Створити єдиний реєстр учасників торгів з інформаційною базою, узяти за основу визначення переможцем по критерії «ЦІНА». Приборкання корупції загалом у всій Україні завдяки якісному добору фахівців. Відповідальність за корупційні дії не повинна довго себе чекати" - вказує пріоритети роботи у ВР.

Наймолодший кандидат у народні депутати - Денис Сокур. Йому 27 років, має загальну середню освіту, тимчасово не працює. Є членом ПП "Нацкорпус".  

​"Для мене, як для учасника бойових дій в зоні АТО, першочерговим завданням, в умовах складної політичної ситуації, є збереження національної єдності і цілісності України та встановлення миру по всій її території. Тому перші законодавчі акти та постанови, які мають бути прийняті Верховною Радою України, повинні бути направлені на захист життя та здоров'я кожного громадянина. Питання обороноздатності країни, реабілітації та підтримки учасників бойових дій на Сході та їх сімей, забезпечення потреб та умов безпеки мирного населення в зоні АТО є ключовими та невідкладними. Три стовпи, на яких будується моє політичне бачення: сила, добробут, порядок, що крок за кроком приведе нас до спільної перемоги, до справедливого життя на яке заслуговує кожен українець" - із передвиборчої програми кандидата.

Ще один кандидат - Микола Сурженко. Йому 32 роки.Народився в місті Харкові. Підприємець, член ПП "УНА-УНСО". 

"Моя мета — утвердження та розбудова незалежної та справедливої держави з гідним рівнем життя, чесною владою та європейським майбутнім. Замість популістичних заяв і обіцянок, керуюся важливим принципом: "Україна понад усе!" Для цього, будучи народним депутатом України, планую реалізувати стратегію національного державотворення, в якій основними пунктами є: конституційне закріплення державності української нації та державної ідеології, заснованої на національній ідеї, запровадження ефективної системи боротьби з корупцією, введення антиолігархічного законодавства України, скорочення кількості депутатів Верховної Ради України, запровадження дієвого механізму висловлення недовіри кандидату на виборчу посаду, механізму відкликання народного обранця, дієвого механізму імпічменту президента, обмеження депутатської недоторканності і притягнення до відповідальності за нехтування обранцями депутатськими обов'язками, невиконання передвиборної програми, діяльність всупереч програмі... " - йдеться в програмі кандидата. 

За інформацією офіційної сторінки у Фейсбук партії "Слуга народа" по цьому округу партія висуває ТетянуРябуху. Вона закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю «Початкове навчання та виховання». Навчається за спеціальністю «Менеджер з адміністративної діяльності». Вчитель початкових класів у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка та директор оздоровчого табору «Зоряний» КП «Шляхрембуд». 

Продовження читайте в наступних новинах на СПЕЦКОР

вгору

Події

На Сумщині освіта отримала додатково 36 млн: на що підуть гроші

28 березня, 2024

Голова Сумської ОВА підписав розпорядження про внесення до о...

Дитяча лікарня в Сумах отримала від волонтерів нове оснащення для реабілітації дітей

28 березня, 2024

Волонтери Європейського фонду допомоги закупили речі для від...

У Києві з’явиться найсучасніший Центр протезування

28 березня, 2024

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся у столичній мерії з делег...

У Сумах розробили проєкт модульних укриттів

28 березня, 2024

Архітектори SM Architects розробили проєкт модульн...

Нова структура у Сумській міській раді відповідатиме за мобілізацію та взаємодіятиме з ТЦК

28 березня, 2024

Артем Кобзар як в.о. міського голови Сум, поінформував про с...

Двом громадам Сумщини поновили статус територій, на яких ведуться (велися) бойові дії

28 березня, 2024

З 20 березня 2024 року Середино-Будська та Великописарівська...

Проблеми

Відкрито кримінальні провадження проти голови Центру протидії корупції Шабуніна

10 березня, 2024

Проти голови ЦПК порушили справи за ухиляння від військової ...

Поради, як захистити свій інтернет-профіль

23 січня, 2024

Рейдерство акаунтів — це вид інтернет-шахрайства, який поляг...

Що "світить" крадіям електроенергії?

23 січня, 2024

У центрі міста Суми з раннього ранку під повітряними тривога...

Підвищення тарифів для населення не планується, – Герман Галущенко

22 вересня, 2023

Наразі немає жодних планів щодо збільшення тарифів на електр...

"Сумське море" може зникнути? Хто винен і що робити?

10 вересня, 2023

Річка Псел, Косівщинське водосховище та річка Сумка наразі п...

Зловмисники збували майно Збройних Сил України

07 вересня, 2023

П’ятеро осіб привласнювали та перепродавали в інтернеті держ...

Реформи

На Сумщині заблокують російське ТБ і радіо

11 березня, 2024

Держспецзв’язку побудує систему блокування російського мовле...

На Сумщині планують провести ремонт доріг

09 березня, 2024

Голова обласної військової адміністрації Володимир Артюх обг...

На Сумщині протидіють впливу ворожого мовлення

09 березня, 2024

Начальник Сумської обласної військової адміністрації Володим...

У Сумах додадуть камер відеонагляду

06 березня, 2024

У Сумах обговорили питання впровадження чергового етапу авто...

Про центральне опалення скоро забудемо: українців поголовно переведуть на автономку

07 грудня, 2023

Українців переведуть на автономне опалення, про центральне м...

Віктор Ляшко: Реабілітаційна допомога має бути доступною

08 жовтня, 2023

Сучасне безбарʼєрне відділення реабілітації на 30-60 ліжок м...

Громади

Що відомо про нового очільника Конотопської РВА

26 березня, 2024

За Указом Президента України на посаду голови Конотопської в...

В Охтирській громаді запускають послугу “Авто милосердя”

07 березня, 2024

Охтирське відділення Червоного Хреста України отримало автом...

Архітектори з Мюнхена, які працюють з BMW і Google, проектуватимуть для Тростянця.

04 грудня, 2023

У місті Тростянець архітектори з Мюнхена благодійно спроекту...

Де брати кошти на відновлення: приклад Тростянецької громади

02 грудня, 2023

Прикордонна Сумська область – серед регіонів, які найбільше ...

10 громад Сумщини, які постраждали від російської агресії, стали лідерами відновлення

30 листопада, 2023

Команди 10- ти громад прикордонної Сумщини впродовж 2 місяці...

Поліція Сумщини радить громадянам бути уважними аби не потрапити в пастки шахраїв

29 листопада, 2023

Правоохоронці нагадують, що різного роду аферисти, з метою в...

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти

Лічильники