Хто на народного? Кандидати до Верховної ради по мажоритарним округам від Сумщини. ОКРУГ 157

Хто на народного? Кандидати до Верховної ради по мажоритарним округам від Сумщини. ОКРУГ 157

На ранок 24 червня ЦВК зареєструвала 24 кандидати в народні депутати по шести мажоритарним округам від Сумської області. Тож хто вони? І чи побачимо нові обличчя - читайте в матеріалі. 

Округ № 157 (центр - Суми)

Цей округ найбільш привабливий для кандидатів у народні депутати від Сумщини. Усього 7 зареєстрованих. Нагадаємо, попередні 5 років цей округ у Верховній Раді представляв Олег Медуниця. 

Отож, у кандидатах 55-річний самовисуванець Володимир Гордієнко. Родом із села Штепівка Лебединського району. Має вищу педагогічну освіту, член Соціал-демократичної партії. 

У своїй передвиборчій програмі вказав: "Моя мета – зробити все від мене залежне, щоб Україна стала державою, яку знають, поважають та цінують у світі. Державою, що інтегрована в систему європейської безпеки, що здатна шляхом дипломатичного та військового тиску на агресора разом із світовою спільнотою, шляхом кардинального підвищення боєздатності власних збройних сил, здобути перемогу та мир без втрати суверенітету та територій. Щоб в мирній, заможній Україні і моє рідне місто Суми було квітучим, чистим, безпечним, європейським; привабливим для молоді та комфортним для людей старшого віку".

для того, щоб справлятися із законотворчою діяльністю, має вищу юридичну освіту і науковий ступінь з економічних наук. значний досвід роботи в приватних, державних установах та організаціях, досвід співпраці з міжнародними організаціями, чітке розуміння проблем суспільства та шляхів їх вирішення. 

Кандидат номер 2 - Сергій Качанов. Також самовисуванець, сумчанин. Йому 33 роки. Займається підприємницькою діяльністю. Має юридичну практику. Сергій Качанов заявив, що у Верховній Раді планує просувати ідеї надання більшості адміністративних послуг в онлайн режимі. Підтримує законодавчі ініціативи направлені на Євроінтеграцію України та вступу до НАТО.

Серед пріоритетів називає: "Запуск суду присяжних. Зменшення ставок судового збору. Збільшення можливостей громадського моніторингу діяльності судової системи. Демонополізація енергетичного ринку України. Всі постачальники енергетичних ресурсів працюватимуть у конкурентному середовищі. Це гарантуватиме доступні ціни для побутових споживачів та бізнесу у сфері виробництва".

Балотується в народні депутати також Андрій Кисіль. Кандидату 46 років, уродженець Шостки. Працює директором ТОВ "Автопорт-Сервіс". На вибори йде самовисуванцем. 

Андрій Кисіль переконаний: "Перше, з чого потрібно починати – закінчення війни". Виступає за зменшення кількості та розміру податків.

Вважає, українці повинні платити не більше 15%, бізнес - не більше 30% податків в цілому.

"Доки чиновники будуть тримати бізнесменів і інвесторів за дійну ні закордонні інвестори, ні українські підприємці не стануть розвивати свій бізнес в Україні. Хабарі, відкати, данина з підприємців повинні залишитися у минулому. Закон повинен карати корупціонерів, а не покривати їх. І для цього потрібне різке посилення покарання за корупцію. Більше того - кожен чиновник повинен розуміти свою відповідальність, саме тому необхідно законодавчо закріпити обов'язкову щорічну перевірку топ-чиновників на детекторі брехні перед підписанням з ними контрактів" - пишу у передвиборчій програмі.

Пріоритетами називає такоє турботу держави про громадян та безпеку країни. 

Ще один кандидат у нардепи - Олег Медуниця. Йому 46. Попередні 5 років був народним депутатом від цього ж округу. Народився в Сумах.

У передвиборчій програмі вказав, що підтримуватиме закони, які "ведуть нас до НАТО і Європейського Союзу та уніфікують наше законодавство з європейським; надають преференції підприємствам та інвесторам, які відкривають виробництво в Україні і створюють нові робочі місця продовжують реформу децентралізації задля збільшення місцевих бюджетів; відновлюють покарання за незаконне збагачення; направлені на створення дієвої служби фінансових розслідувань, реально реформують судову систему; перезапустять реформи МВС та прокуратури, які практично не відбулися".

Пріоритетами роботи у виборчому окрузі міста Суми Олег Медуниця називає будівництво нових і капітальний ремонт існуючих доріг; реконструкція і відновлення роботи сумського аеропорту; будівництво «Зеленого полігону» для переробки опалого листя та інших зелених відходів; зведення у місті Суми Палацу зимових видів спорту; підтримка закладів освіти і медицини; сприяння розвитку і діяльності ОСББ.

У списку кандидатів і 47-річний Василь Павловський. Народився в Криму. Голова правління ПрАТ Інститут "Сумипроект". У своїй програмі написав, що йде до Ради "не їсти, а працювати". У якості народного обранця обіцяє підтримувати ініціативи щодо молодіжного кредитування на житло, створення державних програмам з підтримки малих та середніх сільськогосподарським підприємств.

"Нас навчили звикнути до бездоріжжя, транспортне сполучення міста та села є з однією най важливіших стратегій розвитку суспільства. Програма розвитку транспортної інфраструктури України потребує значних змін. Прозорість у тендерних державних закупівлях. Створити єдиний реєстр учасників торгів з інформаційною базою, узяти за основу визначення переможцем по критерії «ЦІНА». Приборкання корупції загалом у всій Україні завдяки якісному добору фахівців. Відповідальність за корупційні дії не повинна довго себе чекати" - вказує пріоритети роботи у ВР.

Наймолодший кандидат у народні депутати - Денис Сокур. Йому 27 років, має загальну середню освіту, тимчасово не працює. Є членом ПП "Нацкорпус".  

​"Для мене, як для учасника бойових дій в зоні АТО, першочерговим завданням, в умовах складної політичної ситуації, є збереження національної єдності і цілісності України та встановлення миру по всій її території. Тому перші законодавчі акти та постанови, які мають бути прийняті Верховною Радою України, повинні бути направлені на захист життя та здоров'я кожного громадянина. Питання обороноздатності країни, реабілітації та підтримки учасників бойових дій на Сході та їх сімей, забезпечення потреб та умов безпеки мирного населення в зоні АТО є ключовими та невідкладними. Три стовпи, на яких будується моє політичне бачення: сила, добробут, порядок, що крок за кроком приведе нас до спільної перемоги, до справедливого життя на яке заслуговує кожен українець" - із передвиборчої програми кандидата.

Ще один кандидат - Микола Сурженко. Йому 32 роки.Народився в місті Харкові. Підприємець, член ПП "УНА-УНСО". 

"Моя мета — утвердження та розбудова незалежної та справедливої держави з гідним рівнем життя, чесною владою та європейським майбутнім. Замість популістичних заяв і обіцянок, керуюся важливим принципом: "Україна понад усе!" Для цього, будучи народним депутатом України, планую реалізувати стратегію національного державотворення, в якій основними пунктами є: конституційне закріплення державності української нації та державної ідеології, заснованої на національній ідеї, запровадження ефективної системи боротьби з корупцією, введення антиолігархічного законодавства України, скорочення кількості депутатів Верховної Ради України, запровадження дієвого механізму висловлення недовіри кандидату на виборчу посаду, механізму відкликання народного обранця, дієвого механізму імпічменту президента, обмеження депутатської недоторканності і притягнення до відповідальності за нехтування обранцями депутатськими обов'язками, невиконання передвиборної програми, діяльність всупереч програмі... " - йдеться в програмі кандидата. 

За інформацією офіційної сторінки у Фейсбук партії "Слуга народа" по цьому округу партія висуває ТетянуРябуху. Вона закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю «Початкове навчання та виховання». Навчається за спеціальністю «Менеджер з адміністративної діяльності». Вчитель початкових класів у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка та директор оздоровчого табору «Зоряний» КП «Шляхрембуд». 

Продовження читайте в наступних новинах на СПЕЦКОР

По темі

вгору

Події

Номерні знаки масово погубили сумські водії під час зливи

17 липня, 2019 | Hits:68

Про це повідомляє патрульна поліція Сумщини...

Закон про мову набув чинності від сьогодні. Основні його положення

16 липня, 2019 | Hits:160

Верховна Рада України 25 квітня 278 голосами ухвал...

На Сумщині розбився вертоліт. Є жертви

14 липня, 2019 | Hits:573

Про це повідомляє прес-служба ДСНС України в Сумській област...

Лише українською! Із 16 липня кандидати у нардепи мають говорити українською

13 липня, 2019 | Hits:175

Також від середини липня всі матеріали передвиборної агітаці...

Зареєструвати ТОВ можна онлайн

11 липня, 2019 | Hits:115

Нова державна послуга Реєстрація ТОВ онлайн з'явилася в Укра...

Проблеми

Через погану дорогу може закритися одна з найбільших молочних ферм на Білопільщині

17 липня, 2019 | Hits:148

Молоковози відмовилися по бездоріжжю приїздити по молоко до ...

Екологи виявили порушення на сумському водоканалі

03 липня, 2019 | Hits:238

Державна екологічна інспекція у Сумській області провела пла...

Однієї крові: усе, що варто знати про центр крові в Сумах?

12 червня, 2019 | Hits:988

До Всесвітнього дня донора Спецкор підготував цикл матеріалі...

Розвідка про голову розвідки: що відомо про Владислава Бухарєва

11 червня, 2019 | Hits:762

11 червня президент Володимир Зеленський призначив головою С...

Арештували майно сумських посадовців, через бездіяльність яких загинуло немовля в ліфті

11 червня, 2019 | Hits:545

Про це повідомляє прокуратура Сумської області.   ...

Реформи

Сучасний офіс «Open Space» відкрили у Тростянці

16 липня, 2019 | Hits:62

Про це повідомляє прес-служба Тростянецької міської ради.&nb...

Останні з мажоритарників, хто від Сумщини пройде в Раду

15 липня, 2019 | Hits:321

На Сумщині 6 мажоритарних округів, ЦВК зареєструвала від них...

Політичні маніпуляції: як нас розводять на Сумщині

15 липня, 2019 | Hits:213

Про те, які політичні маніпуляції використовують кандидати в...

Лише чотири райони залишаться на Сумщині після адмінреформи

14 липня, 2019 | Hits:1088

Усього ж в Україні кількість районів має скоротитися майже в...

Вплив російської пропаганди на вибори 2019 у прикордонних територіях Сумщини

12 липня, 2019 | Hits:192

Сумська область має протяжність кордону із РФ майже 600 кіло...

Особливості парламентської кампанії 2019 на Сумщині

11 липня, 2019 | Hits:256

У світовому арсеналі політичних дій нагромаджено чималий дос...

Громади

Гінекологічне відділення європейського рівня відкрили у Тростянецькій громаді

15 липня, 2019 | Hits:207

Капітальний ремонт акушерсько-гінекологічного відділення Тро...

У Краснопільській громаді змагалися рибаки

14 липня, 2019 | Hits:117

Фестиваль сімейного відпочинку Fish-фест сьогодні зібрав у К...

Сучасний ФАП відкрили у селі Тростянецької ОТГ

13 липня, 2019 | Hits:114

Раніше ФАП працював у напіврозваленій старій будівлі 1973-го...

«Нескучний велоFEST» стартував у Тростянці

13 липня, 2019 | Hits:81

Протягом двох вихідних днів – 13 -14 липня у дендропарку Нес...

Нескучний велофест збирає охочих у Тростянці

08 липня, 2019 | Hits:217

Відбудеться фестиваль велосипедного спорту у Тростянці 13-14...

Директор ТОВ привласнив понад 360 тисяч гривень на ремонті клубу в сумській ОТГ

08 липня, 2019 | Hits:274

Прокуратура Сумської області направила до суду обвинувальний...

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Лічильники

Контакти