Хто на народного? Кандидати до Верховної ради по мажоритарним округам від Сумщини. ОКРУГ 157

Хто на народного? Кандидати до Верховної ради по мажоритарним округам від Сумщини. ОКРУГ 157

На ранок 24 червня ЦВК зареєструвала 24 кандидати в народні депутати по шести мажоритарним округам від Сумської області. Тож хто вони? І чи побачимо нові обличчя - читайте в матеріалі. 

Округ № 157 (центр - Суми)

Цей округ найбільш привабливий для кандидатів у народні депутати від Сумщини. Усього 7 зареєстрованих. Нагадаємо, попередні 5 років цей округ у Верховній Раді представляв Олег Медуниця. 

Отож, у кандидатах 55-річний самовисуванець Володимир Гордієнко. Родом із села Штепівка Лебединського району. Має вищу педагогічну освіту, член Соціал-демократичної партії. 

У своїй передвиборчій програмі вказав: "Моя мета – зробити все від мене залежне, щоб Україна стала державою, яку знають, поважають та цінують у світі. Державою, що інтегрована в систему європейської безпеки, що здатна шляхом дипломатичного та військового тиску на агресора разом із світовою спільнотою, шляхом кардинального підвищення боєздатності власних збройних сил, здобути перемогу та мир без втрати суверенітету та територій. Щоб в мирній, заможній Україні і моє рідне місто Суми було квітучим, чистим, безпечним, європейським; привабливим для молоді та комфортним для людей старшого віку".

для того, щоб справлятися із законотворчою діяльністю, має вищу юридичну освіту і науковий ступінь з економічних наук. значний досвід роботи в приватних, державних установах та організаціях, досвід співпраці з міжнародними організаціями, чітке розуміння проблем суспільства та шляхів їх вирішення. 

Кандидат номер 2 - Сергій Качанов. Також самовисуванець, сумчанин. Йому 33 роки. Займається підприємницькою діяльністю. Має юридичну практику. Сергій Качанов заявив, що у Верховній Раді планує просувати ідеї надання більшості адміністративних послуг в онлайн режимі. Підтримує законодавчі ініціативи направлені на Євроінтеграцію України та вступу до НАТО.

Серед пріоритетів називає: "Запуск суду присяжних. Зменшення ставок судового збору. Збільшення можливостей громадського моніторингу діяльності судової системи. Демонополізація енергетичного ринку України. Всі постачальники енергетичних ресурсів працюватимуть у конкурентному середовищі. Це гарантуватиме доступні ціни для побутових споживачів та бізнесу у сфері виробництва".

Балотується в народні депутати також Андрій Кисіль. Кандидату 46 років, уродженець Шостки. Працює директором ТОВ "Автопорт-Сервіс". На вибори йде самовисуванцем. 

Андрій Кисіль переконаний: "Перше, з чого потрібно починати – закінчення війни". Виступає за зменшення кількості та розміру податків.

Вважає, українці повинні платити не більше 15%, бізнес - не більше 30% податків в цілому.

"Доки чиновники будуть тримати бізнесменів і інвесторів за дійну ні закордонні інвестори, ні українські підприємці не стануть розвивати свій бізнес в Україні. Хабарі, відкати, данина з підприємців повинні залишитися у минулому. Закон повинен карати корупціонерів, а не покривати їх. І для цього потрібне різке посилення покарання за корупцію. Більше того - кожен чиновник повинен розуміти свою відповідальність, саме тому необхідно законодавчо закріпити обов'язкову щорічну перевірку топ-чиновників на детекторі брехні перед підписанням з ними контрактів" - пишу у передвиборчій програмі.

Пріоритетами називає такоє турботу держави про громадян та безпеку країни. 

Ще один кандидат у нардепи - Олег Медуниця. Йому 46. Попередні 5 років був народним депутатом від цього ж округу. Народився в Сумах.

У передвиборчій програмі вказав, що підтримуватиме закони, які "ведуть нас до НАТО і Європейського Союзу та уніфікують наше законодавство з європейським; надають преференції підприємствам та інвесторам, які відкривають виробництво в Україні і створюють нові робочі місця продовжують реформу децентралізації задля збільшення місцевих бюджетів; відновлюють покарання за незаконне збагачення; направлені на створення дієвої служби фінансових розслідувань, реально реформують судову систему; перезапустять реформи МВС та прокуратури, які практично не відбулися".

Пріоритетами роботи у виборчому окрузі міста Суми Олег Медуниця називає будівництво нових і капітальний ремонт існуючих доріг; реконструкція і відновлення роботи сумського аеропорту; будівництво «Зеленого полігону» для переробки опалого листя та інших зелених відходів; зведення у місті Суми Палацу зимових видів спорту; підтримка закладів освіти і медицини; сприяння розвитку і діяльності ОСББ.

У списку кандидатів і 47-річний Василь Павловський. Народився в Криму. Голова правління ПрАТ Інститут "Сумипроект". У своїй програмі написав, що йде до Ради "не їсти, а працювати". У якості народного обранця обіцяє підтримувати ініціативи щодо молодіжного кредитування на житло, створення державних програмам з підтримки малих та середніх сільськогосподарським підприємств.

"Нас навчили звикнути до бездоріжжя, транспортне сполучення міста та села є з однією най важливіших стратегій розвитку суспільства. Програма розвитку транспортної інфраструктури України потребує значних змін. Прозорість у тендерних державних закупівлях. Створити єдиний реєстр учасників торгів з інформаційною базою, узяти за основу визначення переможцем по критерії «ЦІНА». Приборкання корупції загалом у всій Україні завдяки якісному добору фахівців. Відповідальність за корупційні дії не повинна довго себе чекати" - вказує пріоритети роботи у ВР.

Наймолодший кандидат у народні депутати - Денис Сокур. Йому 27 років, має загальну середню освіту, тимчасово не працює. Є членом ПП "Нацкорпус".  

​"Для мене, як для учасника бойових дій в зоні АТО, першочерговим завданням, в умовах складної політичної ситуації, є збереження національної єдності і цілісності України та встановлення миру по всій її території. Тому перші законодавчі акти та постанови, які мають бути прийняті Верховною Радою України, повинні бути направлені на захист життя та здоров'я кожного громадянина. Питання обороноздатності країни, реабілітації та підтримки учасників бойових дій на Сході та їх сімей, забезпечення потреб та умов безпеки мирного населення в зоні АТО є ключовими та невідкладними. Три стовпи, на яких будується моє політичне бачення: сила, добробут, порядок, що крок за кроком приведе нас до спільної перемоги, до справедливого життя на яке заслуговує кожен українець" - із передвиборчої програми кандидата.

Ще один кандидат - Микола Сурженко. Йому 32 роки.Народився в місті Харкові. Підприємець, член ПП "УНА-УНСО". 

"Моя мета — утвердження та розбудова незалежної та справедливої держави з гідним рівнем життя, чесною владою та європейським майбутнім. Замість популістичних заяв і обіцянок, керуюся важливим принципом: "Україна понад усе!" Для цього, будучи народним депутатом України, планую реалізувати стратегію національного державотворення, в якій основними пунктами є: конституційне закріплення державності української нації та державної ідеології, заснованої на національній ідеї, запровадження ефективної системи боротьби з корупцією, введення антиолігархічного законодавства України, скорочення кількості депутатів Верховної Ради України, запровадження дієвого механізму висловлення недовіри кандидату на виборчу посаду, механізму відкликання народного обранця, дієвого механізму імпічменту президента, обмеження депутатської недоторканності і притягнення до відповідальності за нехтування обранцями депутатськими обов'язками, невиконання передвиборної програми, діяльність всупереч програмі... " - йдеться в програмі кандидата. 

За інформацією офіційної сторінки у Фейсбук партії "Слуга народа" по цьому округу партія висуває ТетянуРябуху. Вона закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю «Початкове навчання та виховання». Навчається за спеціальністю «Менеджер з адміністративної діяльності». Вчитель початкових класів у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка та директор оздоровчого табору «Зоряний» КП «Шляхрембуд». 

Продовження читайте в наступних новинах на СПЕЦКОР

По темі

вгору

Події

ЦНАП у Сумах відновив надання послуг

28 травня, 2020 | Hits:71

Управління «Центр надання адміністративних послуг у м. Суми»...

Трьох нових голів РДА призначив Президент на Сумщині

27 травня, 2020 | Hits:501

Володимир Зеленський підписав розпорядження про призначення ...

Обшуки проводять в комунальному підприємстві Сумської міськради

26 травня, 2020 | Hits:251

У рамках кримінального провадження перевіряється ймовірне по...

Які заклади відкрили в Сумах з 25 травня?

25 травня, 2020 | Hits:328

Кабмін України ухвалив рішення про перехід до другого етапу ...

Лікаря, який оголосив голодування через невиплати медикам Глухова, звільнили

21 травня, 2020 | Hits:437

Таке рішення прийняли депутати Глухівської міської ради. Про...

Речі для дитбудинку збирають в Сумах

20 травня, 2020 | Hits:467

Про це оголосив громадський активіст Давид Гвініашвілі...

Проблеми

Більше тижня під лікарнею на зупинці прожила безхатько в Сумах

28 травня, 2020 | Hits:442

Як з’ясувалося, до Сумської міської лікарні №1 жінку привезл...

Сумщина лідирує за кількістю штрафів за порушення карантину

07 травня, 2020 | Hits:585

Державна судова адміністрація оприлюднила показники розгляду...

Коли відкриють ринки в Сумах?

07 травня, 2020 | Hits:538

Відповідь на це питання дав заступник директора Сумсько...

Підпільне виробництво неякісного антисептику заблокували у Сумах

30 квітня, 2020 | Hits:534

Про це інформує плесслужба СБУ в Сумській області. ...

Сумська ОДА порушила вимогу Кабміну про публічність перспективного плану області

30 квітня, 2020 | Hits:2320

29 квітня Кабмін затвердив перспективні плани Херс...

Сумчани сприятимуть розробці ліків від COVID -19

27 квітня, 2020 | Hits:1180

У СОЦСК тестуватимуть на антитіла до COVID -19.  ...

Реформи

#Загублена_Медицина

22 травня, 2020 | Hits:228

За подіями останнього тижня, інформаційною агресією московіт...

Куди та на які проєкти ОТГ Сумщини витратили кошти у 2019 році?

05 березня, 2020 | Hits:1374

Про це інформує Сумський регіональний офіс Програми «U-LEAD ...

Районам та громадам Сумщини запропонували скинутися на дороги

18 лютого, 2020 | Hits:1951

Гроші потрібні для кошторисної документації, пояснюють в пре...

Сумчани мітингували під стінами Верховної Ради в Києві

06 лютого, 2020 | Hits:1917

Усього зібралося близько 200 аграріїв та фермерів зі всіх ра...

Кабмін затвердив перелік опорних медзакладів на Сумщині

03 лютого, 2020 | Hits:2461

Даний перелік, як зазначено в Постанові Кабміну, дійсний до ...

Чотири авто для медзакладів отримали села Сумського району

31 січня, 2020 | Hits:1871

Усього отримали чотири автомобілі, які покращать якість нада...

Громади

Кабмін затвердив перспективний план Сумської області

20 травня, 2020 | Hits:852

Сьогодні разом із Сумською затверджені перспективні плани фо...

Музею Тростянця подарували понад 60 експонатів

15 травня, 2020 | Hits:378

Археологічна колекція музейно-виставкового центру "Тростянец...

На міського голову Лебедина відкрили кримінальне провадження

16 квітня, 2020 | Hits:833

Це підтвердили в Нацполіції Сумської області. ...

У Степанівській громаді вчителі шиють маски на карантині та безкоштовно роздають

13 квітня, 2020 | Hits:1641

Про таку благодійну ініціативу розповів очільник Степанівськ...

Тростянецька громада виділила додаткові кошти на засоби захисту

07 квітня, 2020 | Hits:801

Сьогодні депутати Тростянецької міської ради зібралися на по...

Як у Новослобідській громаді подбали про літніх людей на час карантину

06 квітня, 2020 | Hits:993

Із квітня стартував спільний проект Мінсоцполітики та корпор...

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти