Хто на народного? Кандидати до Верховної ради по мажоритарним округам від Сумщини. ОКРУГ 157

Хто на народного? Кандидати до Верховної ради по мажоритарним округам від Сумщини. ОКРУГ 157

На ранок 24 червня ЦВК зареєструвала 24 кандидати в народні депутати по шести мажоритарним округам від Сумської області. Тож хто вони? І чи побачимо нові обличчя - читайте в матеріалі. 

Округ № 157 (центр - Суми)

Цей округ найбільш привабливий для кандидатів у народні депутати від Сумщини. Усього 7 зареєстрованих. Нагадаємо, попередні 5 років цей округ у Верховній Раді представляв Олег Медуниця. 

Отож, у кандидатах 55-річний самовисуванець Володимир Гордієнко. Родом із села Штепівка Лебединського району. Має вищу педагогічну освіту, член Соціал-демократичної партії. 

У своїй передвиборчій програмі вказав: "Моя мета – зробити все від мене залежне, щоб Україна стала державою, яку знають, поважають та цінують у світі. Державою, що інтегрована в систему європейської безпеки, що здатна шляхом дипломатичного та військового тиску на агресора разом із світовою спільнотою, шляхом кардинального підвищення боєздатності власних збройних сил, здобути перемогу та мир без втрати суверенітету та територій. Щоб в мирній, заможній Україні і моє рідне місто Суми було квітучим, чистим, безпечним, європейським; привабливим для молоді та комфортним для людей старшого віку".

для того, щоб справлятися із законотворчою діяльністю, має вищу юридичну освіту і науковий ступінь з економічних наук. значний досвід роботи в приватних, державних установах та організаціях, досвід співпраці з міжнародними організаціями, чітке розуміння проблем суспільства та шляхів їх вирішення. 

Кандидат номер 2 - Сергій Качанов. Також самовисуванець, сумчанин. Йому 33 роки. Займається підприємницькою діяльністю. Має юридичну практику. Сергій Качанов заявив, що у Верховній Раді планує просувати ідеї надання більшості адміністративних послуг в онлайн режимі. Підтримує законодавчі ініціативи направлені на Євроінтеграцію України та вступу до НАТО.

Серед пріоритетів називає: "Запуск суду присяжних. Зменшення ставок судового збору. Збільшення можливостей громадського моніторингу діяльності судової системи. Демонополізація енергетичного ринку України. Всі постачальники енергетичних ресурсів працюватимуть у конкурентному середовищі. Це гарантуватиме доступні ціни для побутових споживачів та бізнесу у сфері виробництва".

Балотується в народні депутати також Андрій Кисіль. Кандидату 46 років, уродженець Шостки. Працює директором ТОВ "Автопорт-Сервіс". На вибори йде самовисуванцем. 

Андрій Кисіль переконаний: "Перше, з чого потрібно починати – закінчення війни". Виступає за зменшення кількості та розміру податків.

Вважає, українці повинні платити не більше 15%, бізнес - не більше 30% податків в цілому.

"Доки чиновники будуть тримати бізнесменів і інвесторів за дійну ні закордонні інвестори, ні українські підприємці не стануть розвивати свій бізнес в Україні. Хабарі, відкати, данина з підприємців повинні залишитися у минулому. Закон повинен карати корупціонерів, а не покривати їх. І для цього потрібне різке посилення покарання за корупцію. Більше того - кожен чиновник повинен розуміти свою відповідальність, саме тому необхідно законодавчо закріпити обов'язкову щорічну перевірку топ-чиновників на детекторі брехні перед підписанням з ними контрактів" - пишу у передвиборчій програмі.

Пріоритетами називає такоє турботу держави про громадян та безпеку країни. 

Ще один кандидат у нардепи - Олег Медуниця. Йому 46. Попередні 5 років був народним депутатом від цього ж округу. Народився в Сумах.

У передвиборчій програмі вказав, що підтримуватиме закони, які "ведуть нас до НАТО і Європейського Союзу та уніфікують наше законодавство з європейським; надають преференції підприємствам та інвесторам, які відкривають виробництво в Україні і створюють нові робочі місця продовжують реформу децентралізації задля збільшення місцевих бюджетів; відновлюють покарання за незаконне збагачення; направлені на створення дієвої служби фінансових розслідувань, реально реформують судову систему; перезапустять реформи МВС та прокуратури, які практично не відбулися".

Пріоритетами роботи у виборчому окрузі міста Суми Олег Медуниця називає будівництво нових і капітальний ремонт існуючих доріг; реконструкція і відновлення роботи сумського аеропорту; будівництво «Зеленого полігону» для переробки опалого листя та інших зелених відходів; зведення у місті Суми Палацу зимових видів спорту; підтримка закладів освіти і медицини; сприяння розвитку і діяльності ОСББ.

У списку кандидатів і 47-річний Василь Павловський. Народився в Криму. Голова правління ПрАТ Інститут "Сумипроект". У своїй програмі написав, що йде до Ради "не їсти, а працювати". У якості народного обранця обіцяє підтримувати ініціативи щодо молодіжного кредитування на житло, створення державних програмам з підтримки малих та середніх сільськогосподарським підприємств.

"Нас навчили звикнути до бездоріжжя, транспортне сполучення міста та села є з однією най важливіших стратегій розвитку суспільства. Програма розвитку транспортної інфраструктури України потребує значних змін. Прозорість у тендерних державних закупівлях. Створити єдиний реєстр учасників торгів з інформаційною базою, узяти за основу визначення переможцем по критерії «ЦІНА». Приборкання корупції загалом у всій Україні завдяки якісному добору фахівців. Відповідальність за корупційні дії не повинна довго себе чекати" - вказує пріоритети роботи у ВР.

Наймолодший кандидат у народні депутати - Денис Сокур. Йому 27 років, має загальну середню освіту, тимчасово не працює. Є членом ПП "Нацкорпус".  

​"Для мене, як для учасника бойових дій в зоні АТО, першочерговим завданням, в умовах складної політичної ситуації, є збереження національної єдності і цілісності України та встановлення миру по всій її території. Тому перші законодавчі акти та постанови, які мають бути прийняті Верховною Радою України, повинні бути направлені на захист життя та здоров'я кожного громадянина. Питання обороноздатності країни, реабілітації та підтримки учасників бойових дій на Сході та їх сімей, забезпечення потреб та умов безпеки мирного населення в зоні АТО є ключовими та невідкладними. Три стовпи, на яких будується моє політичне бачення: сила, добробут, порядок, що крок за кроком приведе нас до спільної перемоги, до справедливого життя на яке заслуговує кожен українець" - із передвиборчої програми кандидата.

Ще один кандидат - Микола Сурженко. Йому 32 роки.Народився в місті Харкові. Підприємець, член ПП "УНА-УНСО". 

"Моя мета — утвердження та розбудова незалежної та справедливої держави з гідним рівнем життя, чесною владою та європейським майбутнім. Замість популістичних заяв і обіцянок, керуюся важливим принципом: "Україна понад усе!" Для цього, будучи народним депутатом України, планую реалізувати стратегію національного державотворення, в якій основними пунктами є: конституційне закріплення державності української нації та державної ідеології, заснованої на національній ідеї, запровадження ефективної системи боротьби з корупцією, введення антиолігархічного законодавства України, скорочення кількості депутатів Верховної Ради України, запровадження дієвого механізму висловлення недовіри кандидату на виборчу посаду, механізму відкликання народного обранця, дієвого механізму імпічменту президента, обмеження депутатської недоторканності і притягнення до відповідальності за нехтування обранцями депутатськими обов'язками, невиконання передвиборної програми, діяльність всупереч програмі... " - йдеться в програмі кандидата. 

За інформацією офіційної сторінки у Фейсбук партії "Слуга народа" по цьому округу партія висуває ТетянуРябуху. Вона закінчила Сумський державний педагогічний університет за спеціальністю «Початкове навчання та виховання». Навчається за спеціальністю «Менеджер з адміністративної діяльності». Вчитель початкових класів у Сумській спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів № 10 ім. Героя Радянського Союзу О.А.Бутка та директор оздоровчого табору «Зоряний» КП «Шляхрембуд». 

Продовження читайте в наступних новинах на СПЕЦКОР

По темі

вгору

Події

Безкоштовний тест на ВІЛ сумчани зможуть зробити в центрі міста

16 жовтня, 2019 | Hits:47

Усі бажаючі зможуть зробити це безкоштовно 18 жовтня поблизу...

Стало відомо, хто кандидат на посаду очільника Сумщини

16 жовтня, 2019 | Hits:267

Про це на своїй офіційній сторінці у Фейсбук написав нардеп ...

У Підліснівці змагалися рибалки

15 жовтня, 2019 | Hits:258

Кубок Сумської області з ловлі риби спінінгом з берега завер...

100 новобранців від Сумщини поповнили ЗСУ

09 жовтня, 2019 | Hits:142

Загалом, восени до війська підуть служити більше 500 громадя...

Педагоги із Сумщини отримали відзнаки Президента України

07 жовтня, 2019 | Hits:630

Відповідний Указ Президент Зеленський видав до Дня вчителя.&...

Сумчанин оголосив одиночний пікет через заяву Зеленського

02 жовтня, 2019 | Hits:591

Громадський активіст, ветеран АТО Микола Сурженко записав ві...

Проблеми

200 дітей у Сумах шукають собі дім

02 вересня, 2019 | Hits:1264

Усі вони учасники танцювального колективу «Живчик». Нині зіт...

Обережно: тонемо у смітті! Екологічні проблеми Сумщини

25 серпня, 2019 | Hits:2067

Хто найбільший забрудник області? Чи загрожує Сумщині сміттє...

На хабарі попався голова села на Краснопільщині

05 серпня, 2019 | Hits:1272

Про це інформує прокуратура Сумської області. ...

Охтирську лікарню, в якій впала стеля, поспішали здати до виборів

01 серпня, 2019 | Hits:1269

Таке припущення, зважаючи на всі недопрацювання, які є в при...

Через погану дорогу може закритися одна з найбільших молочних ферм на Білопільщині

17 липня, 2019 | Hits:1595

Молоковози відмовилися по бездоріжжю приїздити по молоко до ...

Реформи

Ми знецінили свою освіту прагненням отримати диплом, а не знання - студентка СУмДУ

06 жовтня, 2019 | Hits:334

Анастасія Планіда, студентка 6 курсу СумДУ. Дівчина говорить...

Як інтегруватися сумським науковцям у світову наукову спільноту?

05 жовтня, 2019 | Hits:169

Своє бачення у програмі "Свідомі" розповів проректор із наук...

Навчити вчителів - було першою проблемою при створенні нового освітнього простору на Сумщині

04 жовтня, 2019 | Hits:599

Про це розповіла директор департаменту освіти та науки Сумсь...

Продавати не можна дозволити: чи готова Сумщина до відкриття ринку землі?

27 вересня, 2019 | Hits:452

Чи готова Сумщина до відкриття ринку землі? Хто виграє від п...

Медіаграмотність у студентському середовищі

10 вересня, 2019 | Hits:775

На сьогодні український медіа-простір вразливий до впливу дв...

Роздавання "чортів" та 100 днів роботи президента: які повноваження місцевої та центральної влади

29 серпня, 2019 | Hits:809

Перші сто днів роботи президента Володимира Зеленського. Обг...

Громади

Народжувати у громаді на Сумщині запрошують жінок з усієї України

13 жовтня, 2019 | Hits:627

Про це в ефірі програми "Свідомі" заявив голова Тростянецько...

На каву в Залізняк кличуть на Покрову

12 жовтня, 2019 | Hits:355

14 жовтня усіх бажаючих запрошують на закриття сезону з фото...

Тростянецька ОТГ отримала 20 тисяч Євро благодійної допомоги

02 жовтня, 2019 | Hits:246

БЛАГОДІЙНУ ДОПОМОГУ ТРОСТЯНЕЦЬКІЙ ГРОМАДІ В СУМІ 20 ТИСЯЧ ЄВ...

Село Залізняк виграло 100 тисяч завдяки цикорію

21 вересня, 2019 | Hits:400

Експертна рада ІV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села ...

Кому гарбуза? Чернеччина запрошує на фестиваль гарбузів

11 вересня, 2019 | Hits:823

14 вересня у Чернеччинській громаді Охтирського району пройд...

Село на Сумщині стало призером конкурсу "Неймовірні села україни"

11 вересня, 2019 | Hits:635

Експертна рада ІV Всеукраїнського конкурсу «Неймовірні села ...

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Лічильники

Контакти