Logo
Версія для друку

3000 доларів за "відкос" від армії вимагали на Сумщині

3000 доларів за "відкос" від армії вимагали на Сумщині

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Сумського гарнізону затримала військового комісара Глухова.

Військова прокуратура Сумського гарнізону спільно з оперативниками Управління захисту економіки в Сумській області ДЗЕ Нацполіції та слідчими слідчого управління ГУ Нацполіції в Сумській області викрили на хабарі військового комісара Глухівського об’єднаного міського військового комісаріату.

Сьогодні підполковника затримали після одержання 3000 доларів США в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.  

«Винагороду» військком вимагав і одержав за сприяння військовозобовязаному в уникненні призову на строкову військову службу до Збройних Сил України та видачу приписного посвідчення.   

Наразі тривають першочергові слідчі дії. Якщо вину підполковника доведуть, то йому може загрожувати від 5 до 10 років тюремного ув‘язнення.

До суду готується  клопотання про обрання військовому комісарові запобіжного заходу у виді тримання під вартою та відсторонення від займаної посади.

Командування Сумського обласного військового комісаріату буде всіляко сприяти правоохоронним органам під час проведення досудового розслідування по кримінальному провадженню з метою всебічного, повного та об’єктивного встановлення істини по справі.
На час проведення слідчих дій посадову особу усунули від виконання службових обов’язків.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017