Logo
Версія для друку

Школа естетичного виховання «Школярка-панянка» стартувала в Тростянці

Школа естетичного виховання «Школярка-панянка» стартувала в Тростянці

Дівчата отримали порцію лекцій від спікерів, які приїхали спеціально із інших міст, щоб поділитись своїми знаннями із тростянецькими панянками.

Куратор проекту Ксенія Блюмська-Данько розповіла як бути в центрі уваги у будь-якій компанії та при цьому залишатись собою.

83927600 489237215087143 9010749491887734784 n

фото - ГО "МОЛОДІ"

Дар‘я Кривуля провела майстер-клас із створення популярних зараз солодких букетів, такі вміння допоможуть нашим майбутнім леді створити подарунок для особливої людини із врахуванням її смакових уподобань.

Юлія Волошина розкрила всі секрети моди та стилю, показала всі модні тенденції у 2020 році.

Валерія Дудник як експерт з комунікацій розкрила всі секрети ведення власної інстаграм сторінки, щоб створювати власний світ.

Валерія Потєхіна розповіла панянкам про те, як не дати стереотипам оволодіти собою і про те, що дійсно важливо.

Нагадаємо, школа естетичного виховання «Школярка-панянка» - це благодійний проект, що вже втретє організовується ГО «Краса та розум Сумщини» спільно з управлінням молоді та спорту Сумської ОДА, Сумським національним аграрним університетом та за підтримки партнерів проекту.

Щороку учасниками проекту "Школярка-панянка" стають дівчата віком від 11 до 14 років.  Школярок навчають бути справжніми леді. 

У минулому році усі благодійні внески в рамках проекту використали на закупівлю ліків для онко-хворих дітей міста Суми та області.

 

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017