«Рогаті» в Сумах тепер з GPS-датчиками

«Рогаті» в Сумах тепер з GPS-датчиками

Стежити за рухом тролейбусів в обласному центрі тепер стане набагато легше. У Сумах завершили установку закуплених GPS-датчиків на тролейбуси КП «Електроавтотранс». Про це інформують на Транспортному порталі міста Суми.

За їх інформацією, у грудні 2016 року КП «Електроавтотранс» придбало 28 датчиків на тролейбуси за 167,3 тис. грн. і 20 — на автобуси за 119 тис. грн. Цього разу згідно з результатами торгів переможець запропонував поставити 24 датчика для тролейбусів за 64,3 тис. грн і 6 датчиків для автобусів за 16,1 тис. грн.

Установку шести GPS-пристроїв на автобуси переможець торгів має почати найближчим часом.

Працюватимуть датчики наступним чином - інформація з приладів передаватиметься на сайти eway.in.ua і avtobus.sumy.ua, завдяки чому сумчани зможуть бачити, чи їде в потрібному напрямку тролейбус, і як довго його необхідно очікувати.

Загалом, на сьогодні, у розпорядженні підприємства знаходяться 72 пасажирських тролейбуса і 27 автобусів середньої місткості, у тому числі п’ять автобусів «Руслан» 2009 року випуску, які не експлуатуються тривалий час.
За даними підприємства, максимальний випуск на лінії в будні становить 45 тролейбусів і 16 автобусів, а у вихідні — 30 тролейбусів і 14 автобусів.

вгору

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти