Куліш для справжніх козаків зварять на Покрову на Сумщині

Куліш для справжніх козаків зварять на Покрову на Сумщині

Частувати козацьким кулішем усіх захисників України планують на свято Покрови Пресвятої Богородиці, 14 жовтня, усіх жителів та гостей Конотопа. Про це повідомили на офіційному сайті Конотопської міської ради.

У районному центрі святкувати Покрову розпочнуть з середи, 11 жовтня. Тоді пройде загальноміський козацький брейн-ринг, а наступного дня змагання зі стрільби.

Уже у суботу, 14 жовтня, на жителі Конотопа чекає загальноміські заходи присвячені до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Розпочнуться вони о 10-й годин ранку покладанням квітів та врученням відзнак військовослужбовцям біля стели «Борцям за волю».

Уже о 11.30 на конопчан чекає справжній український обід. У центрі міста варитимуть козацький куліш та частуватимуть ним усіх жителі міста.

den kozatsva

Святкувати Покрову будуть і в інших містах Сумщини. В обласному центрі у переддень свята запланований обласний ярмарок. До Сум зі своїми товарами приїздять кращі виробники сільськогосподарської продукції та аграрії з усієї області. Розпочнеться він о 9-й годині ранку, 13 жовтня, на площі Незалежності.

вгору

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти