Розслідування смерті на сумському заводі затягують – брат загиблого

Розслідування смерті на сумському заводі затягують – брат загиблого

До редакції «Спецкор.» звернувся брат загиблого на ПАТ "Сумське машинобудівне НВО" працівника Володимир Валашко. За його словами, комісія з працівників підприємства та управління охорони праці затягує розслідування  цієї справи.

Від смерті брата пройшло вже майже 2 місяці. А я досі не знаю про перебіг розслідування, не знаю над чим вони зараз працюють та які версії розглядають. Більше того, навіть не можу запропонувати їм щось: вилучити якусь конкретну документацію чи висловити свої припущення. Ані мене, ані мого племінника, який також входить до комісії не тримають у курсі справи. 

Володимир Валашко, брат загиблого

В управлінні охорони праці нам повідомили, що розслідування смерті працівника на ПАТ "Сумське машинобудівне НВО" ще не завершили. Наразі  комісія опрацьовує технічну документацію агрегату з якого впав чоловік. На питання «Чому про хід справи не повідомляють усіх членів розслідувальної комісії?» нам не відповіли, та порадили отримати цю інформацію за допомогою запиту на керівника управління.

Редакція «Спецкору» направила запитання на Семинога Юрія Дмитровича. Згідно Закону України, надати інформацію її розпорядник має протягом 5 днів. Одразу після отримання відповіді, ми опублікуємо роз’яснення ситуації управлінням на сайті «Спецкор».

Нагадаємо, 10 серпня на "Сумському машинобудівному НВО" чоловік упав із 3-метрової висоти. Його з відкритою черепно-мозковою травмою, переламаними ребрами, струсом головного мозку, закритою травмою грудної клітини та забоєм грудного відділу хребта забрала швидка. Через декілька днів він помер у лікарні. Чоловіку було 55 років, він працював на заводі понад 20 років, був оператором зварювального апарату у 16 цеху. Брат загиблого переконаний, що помер він через несвоєчасне надання медичної допомоги. За його словами, швидку постраждалому викликали не одразу, а майже через дві години, а весь цей час допомогу чоловікові надавали співробітники. Шукати правди брату загиблого доведеться у суді.

вгору

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти