Осінні канікули на Сумщині переносяться?

Осінні канікули на Сумщині переносяться?

У навчальних закладах Шостки через відсутність опалення у школах осінні канікули для дітлахів вирішили перенести. Про це у сюжеті UA:Суми повідомила начальник управління освіти Шосткинської міськради повідомила Наталія Сергейко.

З метою збереження здоров’я учнів, враховуючи, що температурний режим наразі не відповідає санітарним нормам, а централізоване опалення відсутнє, управлінням освіти було рекомендовано керівникам закладів, перенести термін осінніх канікул, які триватимуть з 9 жовтня і до 22 жовтня включно. Протягом цього тижня навчання буде проводитись дистанційно, з використанням інноваційних методів.

начальник управління освіти Шосткинської міськради повідомила Наталія Сергейко

Як дізнався «Спецкор.» у начальника департаменту освіти Сумської ОДА Вікторії Гробової, відповідне розпорядження, за яким діти шосткинских шкіл підуть на канікули раніше ще не підписане. Також, за її словами, навчальний план йде за графіком. У районах усі школи на канікули підуть за графіком.

вгору

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти