Logo
Версія для друку

В Охтирці відкрили оновлене приймальне відділення

В Охтирці відкрили оновлене приймальне відділення

Із робочою поїздкою Охтирку відвідав міністр охорони здоров'я України Віктор Ляшко. Разом з головою Сумської ОДА  вони відвідали Центр масової вакцинації та відкрили приймальне відділення «Охтирська центральна районна лікарня».

Будівельні роботи були розпочаті в жовтні 2020 року. На реалізацію проєкту по реконструкції приймального відділення протягом 2020 – 2021 років використано 1821,8 тис. гривень, у тому числі 1063,5 тис. гривень – з державного бюджету та 758,3 тис. гривень кошти бюджету м. Охтирка.

Встановлено сучасний  апарат ультразвукової діагностики, який закуплений за кошти субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам вартістю 1,9 млн гривень.  

За власні кошти закладом придбано меблі та обладнання загальною вартість 251,5 тис. гривень та коштом благодійної допомоги на  76,6 тис. гривень.

У відділені наявні всі можливості для діагностування хвороби та надання якісної невідкладної медичної допомоги. Є лабораторія, два  комп’ютерних томографи, система ультразвукової діагностики. Також вирішується питання, за сприяння народного депутата,  встановлення сучасного рентгенобладнання: рентгенапарат, флюрограф та мамограф. Це обладнання є в лікарні, але у зв’язку з тим, що кількість пацієнтів збільшується та й технології не стоять на місці, потреби теж зростають.

Відділення має свою малу операційну залу, реанімаційні палати, діагностичну палату, маніпуляційний кабінет.

Палати оснащені функціональними ліжками, є монітори пацієнта, дефібрилятор тощо.

Це значна подія не лише для працівників закладу, а для міста та області, адже наша лікарня є однією з опорних на Сумщині.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017-2020