Logo
Версія для друку

Студентів Сумщини відзначили у СНАУ

Студентів Сумщини відзначили у СНАУ

Цьогоріч молодь Сумщини вітали з днем студента та відзначали нагородами у Сумському національному аграрному університеті, де зібралися представники усіх університетів області.

35bbbf90 94bf 47de a4d8 4624e1dcbb56

Найкращим вручили відзнаки, цінні, подяки, які дістались студентам  за успіхи у навчанні, активну участь у науковій чи громадській діяльності, культурно-масову роботу, високі досягнення у спорті чи особистий внесок у формування позитивного іміджу університету на міжнародному рівні.

“Розвиток студентства - це наша місія, адже це люди, що забезпечать майбутнє України. Ми маємо потужний освітній потенціал, ми відкриті і можемо стати достатньо конкурентноспроможними на світовій арені.

Головне - навчитися ставити перед собою мету і досягати її, не боятися мріяти, адже для того, щоб стати успішним треба постійно самовдосконалюватися й працювати над собою.

Я вітаю студентів з їхнім святом і дякую кожному, хто присутній до навчального процесу і викладачам, і співробітникам університету”, - наголосив ректор Сумського НАУ Ладика Володимир Іванович.

80ced999 fb32 4f16 84b3 5da727e33e0a

До вітального слова долучився й проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Сумського національного аграрного університету Валерій Миколайович Жмайлов:

“Виклики завжди є у всьому і завжди, але я знаю, що серед вас є ті лідери, які зможуть їх гідно приймати їх у майбутньому. Бажаю успіхів вам у всіх починаннях, старання, удачі і насичених студентських років”.

“Наука — це гроші, якщо ти займаєшся наукою, то будеш забезпеченим, особливо якщо тобі подобається ця справа і ти зацікавлений у цьому.

Завдяки науці студенти мають можливість подорожувати, брати участь у різноманітних проєктах, що розширюють їхній світогляд,  а також вигравати гранти й втілювати свої ідеї в життя” - зазначив проректор з наукової роботи Сумського національного аграрного університету Юрій Іванович Данько.

Згодом присутніх привітав й голова Обласної держадміністрації Дмитро Живицький:

“Я завжди радий відчути дух студентства, тому мені приємно сьогодні тут знаходитись. Важливо розуміти, що доля нашої держави залежить від долі кожного студента, адже те, що у майбутньому фахівець запропонує науці, те Україна зможе запропонувати світу.

Я бажаю вам здоров`я, розвитку і ніколи не припиняти мріяти. Ми зі свого боку відкриті до нових ідей, проєктів і готові допомагати у їхній реалізації”.

А також вручив студентам грамоту голови Сумської обласної державної адміністрації за високий рівень досягнень у навчанні, науковій, громадській діяльності та з нагоди Дня студента.

Вітаємо студентів з їхнім святом, бажаємо цікавих та насичених студентських років та натхнення  для подальших досягнень!

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017-2020