Logo
Версія для друку

Сумська журналістка заспівала для прем'єра

Сумська журналістка заспівала для прем'єра

Пане прем'єре, якщо жінка Вам скаже, "Дай, Володю, на труси", то Ви їй скажете - "в зв'язку з обмеженим фінансуванням я не можу". А це наші гроші, ми Вам податки платимо! І маємо право на нормальні дороги. В усіх листах одна відповідь - "ми не можемо в зв'язку з обмеженим фінансуванням". Не можете? - до побачення! Ну скільки вже можна терпіти популізм? Ми вам зарплату платимо за роботу, а не за розбиті дороги і листи.  

Це мій протест від листів від державних органів, яких за два роки депутатства надійшло мені цілі стоси. Але коефіцієнт корисної дії від них рівний нулю. Тому хочу сказати, що це все фігня. Хочу поділитися з вами одним з останніх. Стою я зараз на дорозі не просто так (не все так погано). Це дорога від моєї громади, об'єднаної територіальної, яка об'єднала Старе Село і Нижню Сироватку, яку я представляю в районній раді відповідно до Закону України про місцеве самоврядування. Наша громада налічує близько 6 тисяч людей. Так, це саме ті громади, які наша влада на словах активно підтримує.

Так ось звернулися люди, я сама їжжу кожного дня цією дорогою, там внизу вона геть розбита... Щоб ви розуміли, дорога настільки розбита, що мені кожен місяць доводиться рівняти диски в авто. Тут менше 10 кілометрів, але доїхати практично неможливо. Люди пишуть, питають, чому так.

Ми написали запит на інформацію у Кабінет Міністрів, тому що саме там складають список доріг, які підлягають ремонту або які дороги відфутболюють звідти. Ми поцікавилися, чому Кабмін викинув нашу дорогу. І прийшла відповідь, ну в принципі не нова, мовляв, "ми не можемо нічого зробити, .... в межах чинного законодавства...." Хочу вам його зацитувати. Значить від Служби автомобільних доріг Сумської області, не від Кабміну, "повідомляємо вам, що вказана дорога капітально не ремонтувалася більше 20 років. ... Тому ми повідомляємо, що ми не можемо її відремонтувати у зв'язку з обмеженим фінансуванням".

Хто вам його обмежив, це фінансування?! Ми, наша громада, вам справно платимо податки, я як приватний підприємець заплатила вам за квартал 2 з хвостиком тисячі, я ж не кажу вам, що не можу заплатити з обмеженим фінансуванням... ви ж мене тоді штрафувати будете. Я плачу вам із своєї зарплатні та своїх підлеглих ПДФО 18%. Всі люди в громаді платять вам податки! Де ці гроші? Ми не ваші гроші просимо, а свої!

Анна Валевська 

 

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017