Logo
Версія для друку

Нові автобуси прибули до Сум

Нові автобуси прибули до Сум

У мережу сумчани почали викладати фотографії 3-х новеньких низькопідлогових автобусів. Інформацію про оновлення автопарку «Спецкору» підтвердив і очільник КП «Електроавтотранс» Віталій Однорог.

За словами  керманича підприємства, вони вже отримали 3 нові одиниці транспорту та найближчим часом чекають на четверту. Кожен автобус обійшовся місту в 3 мільйони 850 тисяч, тобто загальна сума оновлення складає 15 мільйонів 400 тисяч гривень.

Під час тендеру на кожен автобус закладали суму в 3 мільйони 950 тисяч, тобто на кожній одиниці вдалося зекономити по 100 тисяч гривень. Плануємо, що вже всередині грудня, коли ми поставимо  автобуси на облік і місто  за них розрахується, вони вийдуть на маршрути.

Віталій Однорог, директор КП «Електроавтотранс»

Розподілити новий транспорт планують так:

- 1 автобус курсуватиме за маршрутом «Аеропорт-Баранівка».

- 3 автобуси утворять новий маршрут за напрямком «12-мікрорайон-Автовокзал».

 23795671 1751680101533285 6169342733326559732 n

У Сумах була створена петиція про направлення вільного залишу бюджету на закупівлю мінімум 10 низькопідлогових автобусів, але ми отримали «подачку» від влади тільки у вигляді 4-х. Я проти закупівель такої малої кількості великих автобусів. Якщо купувати таку техніку, то вже в достатній кількості, аби забезпечити невеликі інтервали між транспортом на маршрутках. Крім того, їх ще й планують поставити не на ті маршрути, де не справляються приватні перевізники, а вирішили створити рейс «12-мікрорайон-Автовокзал», який майже повністю дублює рух тролейбусу №5. Тобто влада створила ідеальні умови для дискредитації низькопідлогових великих автобусів у Сумах.

Олександр Мироненко, експерт з транспортних питань, один з ініціаторів закупівлі великих автобусів

Фото: Олександр Мироненко

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017