Logo
Версія для друку

У благодійному вальсі закружляла молодь Сум

У благодійному вальсі закружляла молодь Сум

Студенти обласного центру організували Новорічний бал милосердя. До Дня Святого Миколая молодь вирішила привернути увагу до питання благодійності та закликати  усіх долучитися до добрих справ.

Відкривали захід пари-лауреати: дівчата у білих сукнях та хлопці у костюмах. Показували свої вміння і професійні «бальники».

сн5768768имок

Окрім цього, проводили на балу і майстер класи. Кожен охочий  мав змогу навчитися азам Віденського вальсу за 5 хвилин.

сним574ок

 

Учасників банкету частували смаколиками та дарували подарунки. Усі виручені від плати за учать та отримані протягом самого вечору кошти студенти  спрямують на благодійність.

Ми ще не знаємо скільки вдасться зібрати, оскільки витрати виявилися більшими, ніж ми думали. Але усі кошти ми перерахуємо на акцію «Серце до серця» , а саме допомогу дитячій реанімації. За 2017-ий рік, до речі, Сумщина зібрала більше коштів, ніж будь-яка інша область України.

Даша Літвінова, організатор Новорічного балу

с43546нимок

Усього участь у Новорічному балу взяли близько сотні чоловік. Деякі з них до благодійних проектів долучаються систематично.

Я часто беру учать у  різноманітних акціях, в тій самій «Серце до серця», збираємо кошти на різні потреби. Кожного року буквально я намагаюся долучитися до чогось. Тим паче в Україні зараз час не з простих, тож треба допомагати один одному.

Настя, лауреат Новорічного балу

 

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017