Logo
Версія для друку

Повідомлення про підозру вручили працівнику Сумської облдержадміністрації

Повідомлення про підозру вручили працівнику Сумської облдержадміністрації

Сумська місцева прокуратура повідомила про підозру співробітнику Сумської обласної державної адміністрації, який побив лікарку поліклініки № 5 в Сумах.  

Йдеться про завгоспа ОДА Олександра Коваля. Чоловік неодноразово відмовлявся отримувати повідомлення про підозру, відтак лише нині йому зачитали його під відеофіксацію та в присутності двох понятих.

Нагадаємо, подія сталась 24 листопада цього року близько опівдня. До кабінету лікаря зайшов чоловік, який попросив видати йому бланк виробничої характеристики. Жінка-лікар повідомила, що потрібно зачекати певний час, оскільки вона в цьому кабінеті нещодавно, тому не знає, де знаходяться ці бланки.

Читайте також Посвідченням в обличчя та головою об стіл! У Сумах пацієнт відгамселив лікарку

Така відповідь не сподобалась чоловікові і він почав виражатись на адресу лікаря нецензурною лексикою. Знайшовши бланк, жінка надала його пацієнту, попросивши залишити кабінет. Однак розлючений чоловік, тримаючи в правій руці своє посвідчення працівника Сумської ОДА, завдав ним близько 3 ударів по обличчю жінки, а потім декілька разів вдарив її головою об стіл. Утримуючи лікаря за волосся, чоловік штовхнув її на підлогу, а потім ще декілька разів ударив ногою.

Лікар отримала закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку. Підозрюваному ж загрожують виправні роботи на строк до одного року.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017