Logo
Версія для друку

Селяни перекрили трасу та вимагають приїзду адміністрації

Жителі села Юнаківка Сумського району невдоволені тим, що їх хочуть примусово приєднати до Хотінської громади. Тому люди перекрили міжнародну трасу Київ-Курськ та вимагають приїзду до них представників Сумської ОДА.

3

За інформацією депутата Сумської районної ради Віталія Феденченка, на мітинг з самого ранку зібралися близько півсотні селян. Вони з плакатами вийшли на трасу у селі Юнаківка.

Люди вимагають, аби до них на перемовини приїздили представники Сумської облдержадміністрації. На разі до людей ніхто не приїхав.  

2

Нагадаємо, виходять на протест проти об’єднання люди вже втретє. Перші два протести селяни організували наприкінці листопада. Тоді люди також перекривали дорогу. Проте на протести людей так ніхто і не відреагував.

Юнаківська ОТГ із населенням близько 5 тисяч у плані Сумської ОДА була як перспективна, спроможна громада. Проте після оновлення стратегії об'єднання громад на Сумщині у новій редакції плану її вже не було. Юнаківську, Кияницьку та Басівську сільради віднесли до вже створеної Хотінської ОТГ.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017