Допомоги потребує донька військового АТО із Сумскього району
- Анастасія Горпінченко
- 1312 разів

Донька учасника АТО із села Вільми Сумського району Ірина Ігнатенко вже 5-ий місяць знаходиться у лікарні у стабільно важкому стані.
На початку вересня вона разом із подругою та роботодавцем потрапила у ДТП на дорозі «Верхня Сироватка-Суми», коли їхали на роботу. Їх авто влетіло у стоячий КамАЗ. Про іншу постраждалу Аліну Летюгу «Спецкор» вже писав раніше.
Читати більше: Аварія у Верхній Сироватці наробила лиха. Потрібна допомога
У результаті зіткнення Ірина отримала такі травми: відкрита черепно-мозкова травма, забій головного мозку тяжкого ступеня, лінійний перелом кісток склепіння і вісі черепа, забійна рвана рана теменево-скроневої ділянки, травматичний шок ІІ-го ступеня.
Ірина Ігнатенко з батьками (Фото до ДТП)
На сьогодні дівчина не може самостійно рухатися, харчуватися та говорити, ледве впізнає рідних. За місяці лікування родина витратила всі заощадження, тож зараз просить допомоги у небайдужих. Аби поставити дівчину на ноги, їй потрібне щоденне лікування. Крім того, у родині є ще 14-річна донька. У 2016 батько воював в АТО. Має контузію. Нагороджений Президентською відзнакою «За сумлінну службу». Зараз працює фуражиром у місцевому агропідприємстві.
Реквізити: 4149497835492804 (Ігнатенко Олександр, батько).
До слова, цими вихідними у Сумах влаштовують благодійний майстер клас на підтримку дівчини. Жителі обласного центру зможуть взяти участь у виготовлені сніговиків з ватяного пам’є-маше. Частину коштів, отриманих від участі у занятті, організатори передадуть на лікування постраждалій Ірині Ігнатенко.
Читати більше: Сумчан кличуть робити благодійних сніговиків