Сумський новинний портал «СпецКор»

Фестиваль патріотів України збирають у Тростянці

СпецКор | 2017-08-10 15:52:48 | 711

Два з половиною тижні залишилося до старту 5-го щорічного фестивалю «Схід-Рок», що пройде на Сумщині 25 та 26 серпня. Близько 20 гуртів з’їдуться на два дні до фестивальної столиці області – міста Тростянець.

Не завжди колективи погоджується приїхати до прикордонної області і подарувати свій талант глядачам. Тому, ті хто приїздлять до Тростянця, і виконавці і глядачі, це справжні патріоти нашої держави. Минулого року за два дні до міста послухати музику прибули близько 6 тисяч українців. Цього року ми очікуємо дещо більшу кількість гостей.

міський голова Тростянця Юрій Бова

Розпочнеться цьогорічний фестиваль о 17-й годині 25 серпня. Серед учасників, які вже підтвердили свою участь: Сергій Бабкін, Антитіла, O'Torvald, Pianoбой та Воплі Відоплясова.

 

Загалом участь у фестивалі цього року візьмуть до 20 гуртів серед яких не лише українські, але й колективи з Італії, Данії та Японії.

Цей фестиваль дає можливість молодим колективам виступати на одній сцені із зірками, підзарядитися енергією та побачити, як працюють професіонали. Молоді колективи, щоб потрапити на фестиваль, проходять відбір. Цього року майже 500 гуртів подали заявки і пройшли відбір. Тож на сцені будуть найкращі.

міський голова Тростянця Юрій Бова

За словами співорганізатора фестивалю Руслана Бови, цього року для шанувальників фестивалю зробили невеликий сюрприз – мобільний додаток «Схід Рок». У ньому зібрана вся інформація про захід, його учасників, інтерактивна карта та розклад виступів гуртів. Додаток безкоштовний. Завантажити його можна за допомогою «Play Маркету». Уже найближчим часом додаток буде доступний і для користувачів IOS.

Вартість квитка цього року, за словами організаторів, залишилася на рівні минулого. Один день фестивалю коштує 250 грн, два дні – 400 грн. Для часників АТО вхід на фестиваль буде безкоштовним.

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    711