Сумський новинний портал «СпецКор»

Золото отримали сумські медики

СпецКор | 2017-06-03 10:34:00 | 7553

Сумська бригада екстреної медичної допомоги стала кращої серед українських команд на «Медичних ралі -2017». Усього участь у змагання брали 40 команд.

Найкращих серед лікарів обирали у трьох категоріях: студентська команда, українська та міжнародна. Кращими серед іноземних гостів стала бригада медиків із Казахстану. Першість серед студентів отримали представники Тернопільського медичного університету. Перемогу ж з-поміж команд України здобули сумчани. Про це «СпецКору» повідомив начальник управління охорони здоров’я Сергій Бутенко.

Нагадаємо, 31-го травня у Сумах стартували змагання бригад екстреної медичної допомоги «Медичні ралі -2017». До обласного центру приїхали 40 екіпажів лікарів майже з усіх великих міст України та представники Казахстану і Литви. На змаганнях учасники мали швидко надати медичну допомогу постраждалим у надзвичайних ситуаціях. За легендами, вони повинні були врятувати життя постраждалим в ДТП, покусаним собаками, тим, хто перегрівся на сонці, породіллі після пологів вдома та чоловіку, що послизнувся у душі.

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    7553