Сумський новинний портал «СпецКор»

  • |
  • |
  • Мандрівний мер Конотопу досі чекає біля воріт на Президента

Мандрівний мер Конотопу досі чекає біля воріт на Президента

СпецКор | 2017-08-11 11:22:00 | 1902

Міський голова Конотопу Артем Семеніхін прибув до столиці та близько години чекає, біля воріт адміністрації, коли до нього вийдуть представники Президента. Про це «СпецКор» дізнався з прямого ефіру, який ведуть активіста від адмінбудівлі.

6 днів я йшов від Конотопа до Києва, майже 200 кілометрів, аби віддати Президенту звернення про розпуск Конотопської міської ради, яка уже 6 місяців не збирається. Заручниками їх свавілля стали жителі міста. Більше 10 людей, які так і не отримали грошей на лікування, померли. Не можемо привести до ладу котельні, планували відремонтувати та модернізувати їх. Немає чим платити зарплату медикам. Вони отримали лише аванс за минулий місяць і все. Мафія тримає у заручниках велике 100 тисячне місто, яке розташоване за 60 кілометрів від кордону з Росії.

міський голова Конотопу Артем Семеніхін

За словам мера райцентру, на віче, яке відбулося у Конотопі минулої суботи, 5 серпня, громада доручила йому піти пішки до Києва. Але прийшовши до столиці, очільнику міста вистроїли кордон і не хотіли пускати. Зараз Артем Семеніхін намагається потрапити до адміністрації.

Якщо мене не почує Президент і не збереться завтра сесія, аби проголосувати за важливі питання, я буду повертаюся з наступного тижня до Києва та оголошу голодування. З нами будуть АТОвці, батьки хворих дітей, медики, вчителі.

міський голова Конотопу Артем Семеніхін

Нагадаємо, вирушив до Києва Артем Семеніхін минулої суботи, після народного віче. Зібралися на нього більше двох сотень людей. У результаті, міський голова підписав розпорядження про проведення 5-го пленарного засідання міськради Конотопу о 10 годині 12-го серпня, та вирушив до столиці.

Loading...

Читайте також

Коментувати

1|коментарів

  1. Автор 11 августа 2017, 14:03
    «прийшовши до столиці, очільнику міста вистроїли кордон», і хто ж там, прийшовши до столиці, вистроїв кордон? Опозиція, чи що?
    1902