Сумський новинний портал «СпецКор»

Карантин ввели у селі Сумського району

СпецКор | 2017-06-09 10:43:27 | 1456

У селі Кіндратівка домашня тварина покусала дочку господаря будинку. Про це «СпецКор» дізнався у Держпродспоживслужбі Сумської області.

Домашній кіт, який захворів на сказ, накинувся да жінку та покусав її за ліву кінцівку, коли та хотіла нагодувати пухнастого улюбленця. За словами начальника відділу забезпечення епізодичних заходів головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Володимира Панченка, через день після інциденту кіт почав себе дивно поводити. Господар тварину вбив та закопав.

Покусана жінка мешкає у Сумах. Тому після повернення додому звернулася до рабіолога, який порекомендував викопали кота провести експертизу. Дослідження показали, що тварина була хвора на сказ.

начальник відділу забезпечення епізодичних заходів головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Володимир Панченко

Вчора у Сумському районі провели засідання протиепізоотичної комісії та розробили ряд заходів для ліквідації захворювання. Починаючи з 8 червня, у Кіндратівці ввели карантин. Триватиме він близько двох місяців, практично до кінця липня.

Наразі у селі проводять подвірні обходи та облік котів і собак у домогосподарствах. Більше випадків сказу фахівці не виявили, а самих тварин почали щеплювати. Ін’єкції вже отримали 60 котів. Безхатченків на території населеного пункту у зв’язку з карантинними заходами мають знищити.

Крім цього, на території Кіндратівки до кінця липня мають зменшити чисельності лисиць та єнотовидних собак. Як зазначив начальник відділу забезпечення епізодичних заходів головного управління Держпродспоживслужби у Сумській області Володимир Панченко, найймовірніше скажений кін заразився саме від лисиці. Поряд у Кіндратівці є ліс, тварина там ходила і можливо мала контакт з дикими звірами.

Жінка, яка постраждала від укусу кота, зараз перебуває під наглядом медиків у Сумській центральній міській лікарні.

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    1456