Сумський новинний портал «СпецКор»

Реанімувати міст взялися у Сумському районі + ВІДЕО

СпецКор | 2017-01-11 12:52:12 | 2517

Переправа сполучає Нижню Сироватку та Старе Село Сумського району.

Міст будували ще німці, коли з Сум ішли на село, розповідають старожили. Зводили його для того, щоб переправити через річку свої танки. Ремонтували споруду дуже давно, нині по ньому страшно не те що їхати, навіть пройтися. Жодна влада, а їх змінилося чимало, не взяля цей міст на баланс, тому весь цей час він залишається без господаря в занедбаному стані. Аби його реанімувати, активіст Олександр Кононенко та депутат Анна Валевська сворили ініціативну групу. 

Міст до всього ще й символічний, адже об'єднує Старе Село із Нижньою Сироваткою, які не так давно створили громаду. І ці два села поєднує старий, гнилий міст, який жодній владі не потрібен, а потрібен нам та всім людям у цих селах. ми хочемо організувати збір коштів. Повірте, за 1 гривню ми зможемо полагодити міст, якщо цю гривню дасть кожен небайдужий... Це буде символ об'єднання, не декларативного, а реального, коли люди разом ідуть, щоб щось зробити

депутат Сумської районної ради Анна Валевська

Активісти розпочали збір коштів тисячею гривень із власної кишені та сподіваються, що знайдуться небайдужі, особливо серед бізнесу, який працює на цій території, та допоможуть їм із ремонтом переправи. 

 

Список необхідних матеріалів у них є, тож просять долучитися до доброї справи лісгосп та підприємців.  

 

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    2517