Сумський район знову без перспективного плану

Сумський район знову без перспективного плану

Сумська обласна рада сьогодні не проголосувала за зміни до планування спроможних ОТГ. 

Зміни, зокрема, стосувалися Миколаївської та Великочернеччинської громад, приєднання до Хотінської громади Юнаківки, а до Садівської - Низів.

00501.mts snapshot 00.02 2017.09.15 14.31.17

Утім, такий перспективний план Сумської облдержадміністрації не знайшов підтримки громадськості. Депутати проекти рішення по Сумському району не підтримали. Нагадаємо, це вже вдруге адміністрації не вдається узаконити зміни.

Зокрема, за словами депутата Сумської обласної ради Лілії Ричкіної, заявлене облдержадміністрацією добровільне об'єднання стало примусовим та абсолютно нелогічним. До того ж не було жодного громадського обговорення. 

На сесію прийшли активісти із Юнаківки. Вони також проти приєднання до Хотінської ОТГ. Люди кажуть, зміни адміністрація вносила без обговорення самих жителів громади.  

На думку директора Департаменту економічного розвитку та торгівлі Сумської ОДА Олександра Сітака, це завадить розвитку громад. Представники громад натомість наполягають на тому, щоб їхню думку враховували при плануванні, адже жити в об'єднаних ОТГ саме їм. А також просять адміністрацію при розробці плану користуватися логікою, а не власними амбіціями.

Також на сесії депутати підтримали зміни до перспективного планування спроможних громад по Роменському, Липоводолинському, Лебединському, Буринському районах.

Детальніше проекти рішень читайте ТУТ.  

 

 

 

 

 

вгору

Новини

Ми у соцмережах

Про нас

СпецКором може стати кожен. Повідомляйте про події та проблеми, знімайте відео і створюйте новини разом із нами! Долучайтеся до команди професіоналів!

Контакти