Logo
Версія для друку

Скільки отримає Сумщини на дороги в 2018 році?

Скільки отримає Сумщини на дороги в 2018 році?

Інформацію про це оприлюднив директор Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Хоруженко. 

Сумська область в наступному році отримає майже 503 мільйона гривень з Державного дорожнього фонду на ремонт доріг

Довідка, 32,6 мільярдів гривень – загальний обсяг коштів, який передбачається в 2018 році направити на фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг загального користування з Державного дорожнього фонду наступного року. 

Читайте також З дірками в осінь. Побиту дорогу під Сумами вирішили не ремонтувати

Всього місцеві бюджети отримають субвенцію в сумі 11,4 мільярдів гривень, які зможуть спрямувати на забезпечення автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності. 
Це 35% Державного дорожнього фонду. 

Нагадаємо, у цьому році на дороги області перепало майже 350 мільйонів гривень. Це інформація начальника управління інфраструктури Сумської облдержадміністрації Володимира Дудченка. У пріоритеті залишаються шляхи державного значення. Для порівняння, таких маємо 2100 км. Натомість місцевого значення вдвічі більше (5100 км!).

Крім того, як зазначив начальник управління інфраструктури, у цьому році кошти будуть спрямовані на ремонт доріг: Київ-Суми-Юнаківка, Суми-Путивль-Глухів, Шостка-Ямпіль, Суми-Лебедин, Суми-Краснопілля, частина ділянки дороги від Боромлі до Тростянця.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017