Logo
Версія для друку

Регіональних менеджерів для ОТГ вчитимуть на Сумщині

Регіональних менеджерів для ОТГ вчитимуть на Сумщині

Підготовку фахівців будуть проводити на базі профільних вишів Сумської області у рамках «Програми розвитку АПК та сільських територій Сумщини». Курс навчання триватиме 1,5 роки. Фахівців готуватимуть на базі вищої освіти.

Конкурсна комісія з питань виконання заходів «Програми розвитку АПК та сільських територій Сумської області» уже розпочала прийом документи від органів місцевого самоврядування ОТГ, сільських, селищних рад на підготовку фахівців з регіонального менеджменту.

Готуватимуть фахівців за освітнім ступенем «Магістр» магістерського курсу «Регіональний менеджмент». Організовується підготовка на замовлення органів місцевого самоврядування ОТГ, сільських та селищних рад.
Вчитимуть спеціалістів у вишах Сумщини за рахунок коштів обласного бюджету, які передбачені Програмою на період до 2020 року. На один рік заплановані 25 місць цільового набору.

Отримати знання та підвищити свою кваліфікацію можуть спеціалісти органів місцевого самоврядування та державних органів Сумської області, які є громадянами України і мають вищу освіту (диплом бакалавра, спеціаліста або магістра).

Готуватимуть фахівців з регіонального менеджменту за заочною або заочно-дистанційною формою навчання. Строк підготовки – до 16 місяців.

На навчання направляються:
- особи, які працюють в органах державної влади, місцевого самоврядування, інших установах та організаціях, на які поширюється дія Законів України «Про державну службу» і «Про службу в органах місцевого самоврядування»;
- мають стаж державної служби, служби в органах місцевого самоврядування не менше 1 та не досягли 45 років на момент подання документів до Комісії.

Усі необхідні документи та відомості про осіб, які рекомендуються для участі у конкурсному відборі, ОТГ, сільські та селищні ради подають до Комісії через Департамент агропромислового розвитку Сумської ОДА.

До замовлення додаються:
-особова картка посадової особи місцевого самоврядування або державного службовця;
-автобіографія;
-копії паспорта, диплома про повну вищу освіту, додатка до нього, трудової книжки, а також довідки про присвоєння ідентифікаційного номера, засвідчені в установленому порядку.

Фахівці, які здобули вищу освіту за кордоном, мають подати відповідну довідку про визнання іноземного документа про освіту.

Замовлення та документи приймаються за адресою: Департаменту агропромислового розвитку Сумської ОДА: м. Суми, вул. Першотравнева, буд. 29, каб 26.

Телефон для довідок: (0542) 77 15 59, 77 15 77.

Адреси електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017