Logo
Версія для друку

Нові "швидкі допомоги" приїхали на Сумщину. Які регіони поповнять свій автопарк?

Нові "швидкі допомоги" приїхали на Сумщину. Які регіони поповнять свій автопарк?

15 сучасних автомобілів швидкої допомоги, оснащених обладнанням, необхідним для надання екстреної медичної допомоги хворим і потерпілим, поїдуть у райони Сумщини. 

Окрім автомобілів, також закупили 24 нові смартфони, необхідні для роботи підрозділів Центру екстреної допомоги та медицини катастроф, та 17 холодильників.

Хочу сказати слова подяки тим, хто працює в екстреній медицині. Ви знаходитесь на передовій і забезпечуєте збереження життя і здоров’я жителів Сумщини. Сьогодні підрозділи «екстренки» отримають сучасні автомобілі, у тому числі 6 реанімобілів, які також надійдуть і в сільську місцевість, щоб якісні послуги екстреної медичної допомоги були доступні жителям області, незалежно від місця їх проживання

голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький

Автомобілі надійдуть у Середино-Будську підстанцію. А також у пункти у с. Слобода (Буринська підстанція), с. Улянівка (Білопільська підстанція), м. Ворожба (Білопільська підстанція), с. Боромля (Тростянецька підстанція), с. Терни (Недригайлівська підстанція).

Автомобілі класу С – найсучасніші з отриманого спецавтотранспорту. Це – реанімобілі, в яких зазвичай виїжджають лікарські бригади на виклики до важкохворих. Цей автотранспорт буде експлуатуватися у Центральній та Шосткинській станціях.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017-2020