Сумський новинний портал «СпецКор»

Секс-бізнес довів студентку до в'язниці

СпецКор | 2017-01-11 13:51:11 | 2124

На Сумщині поліцейські направили до суду справу за звідництво та втягнення в проституцію у відношенні 18-річної студентки.

Дівчину звинувачують у тому, що залучила до проституції двох своїх неповнолітніх подруг. Дівчина, «відірвавшись» від батьків на навчання, вирішила трохи підзаробити роботою повії. Зрозумівши, що це непоганий заробіток, вирішила втягнути до секс-бізнесу ще й своїх подруг - 16 та 17 років.

Година «роботи» дівчат коштувала 500 гривень, розповідає начальник відділу боротьби зі злочинами пов’язаними з торгівлею людьми ГУНП в Сумській області Володимир Кравченко. Клієнтів студентки підшукували через Інтернет, на сайтах знайомств, після чого вели приватні зустрічі на території чоловіків.

Подруги підозрюваної зізнаються, що робота повій для них була більш розвагою, аніж реальною фінансовою підтримкою, із-за чого і погодились на пропозицію своєї товаришки. На неповнолітніх дівчат правоохоронці склали адміністративні протоколи за заняття проституцією. А от 18-річній студентці загрожує до 10 років в'язниці. 

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    2124