Сумський новинний портал «СпецКор»

Скороходи заполонили центр Сум

СпецКор | 2017-06-17 11:53:00 | 821

На проспекті Шевченка у чемпіонаті України зі спортивної ходьби від ранку змагаються спортсмени з різних міст України та навіть сусідньої Білорусії. Усього до обласного центру приїхали більше півсотні ходаків.

 

Рівень підготовки та витривалість на дистанції у 20 кілометрів показують спортсмени із Сумської, Київської, Івано-Франківської, Волинської та Житомирської областей. Змагаються у швидкості і чоловіки, і жінки. Правильність проходження траси контролюють арбітри з різних міст країни. Їх тут понад 10 чоловік. За результатами цих змагань судді відберуть скороходів, які представлятимуть Україну на чемпіонаті світу, що проходитиме у Лондоні. Про це «СпецКору» розповіла коментатор заходу Ольга Чернявська.

Саме так мають проводитись змагання Всеукраїнського рівня! Перекрита одна із центральних доріг міста, приїхали представники майже з усіх областей країни. Легка атлетика Сумщини підкорує нові вершини. У нас була пауза у 2 роки і ці змагання не проводилися у Сумах, тому що Федерація легкої атлетики України не вважала нас готовими та зацікавленими у цьому. Та своєю роботою ми цьогоріч повернули їх до нашого міста. Сподіваємося, тепер вже назавжди.

 Дмитро Лантушенко, начальник управління молоді і спорту Сумської ОДА

Одразу по завершенню чемпіонату України, на проспекті Шевченка розпочнуться міські змагання зі спортивної ходьби імені Володимира Голубничого. До участі у них вже зареєструвалися близько 50 спортсменів. 

До слова, на час змагань проспект Шевченка перекрили. Рух на ньому відновлять вже після 13:00.

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    821