Спорт

Друге "золото" в Афінах здобув борець Сумщини для України

На Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед кадетів в Афінах, вихованець Конотопської школи Владислав Кузько, у фіналі з рахунком 3:0 впевнено здолав азербайджанського борця Ніхата Мамадлі і виборов золоту медаль. Про це повідомляють на офіційній сторінці ФГРБУ у соціальній мережі.
  • Прочитано: 976 разів

Силач із Сумщини виборов «золото» на Чемпіонаті світу

Дмитро Мірошник, який є вихованцем Конотопської ДЮСШ, поборов свого суперника іранця Мустафу Хордеха та виборов золоту медаль на Чемпіонаті світу з греко-римської боротьби серед кадетів у ваговій категорії до 63 кг. Про це повідомляє Федерація греко-римської боротьби України.
  • Прочитано: 1023 разів

Кращі легкоатлети України з січня тренуватимуться у Сумах

З першого січня 2018 року в обласному центрі має запрацювати Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики. Про це під час візиту до Сум розповів перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.
  • Прочитано: 1115 разів

«Золото» виборола сумчанка на Всесвітній студентській Універсіаді

Жителька Сум Інна Кашина посіла два перших місця, одне з яких командне, на 29 Всесвітній студентській Універсіаді у китайському місті Тайбей. Про це інформують на офіційному сайті Федерації легкої атлетики України.
  • Прочитано: 1519 разів

Перемога починається із себе. Чемпіонів вітали на Сумщині

Переможці світу з футзалу серед спортсменів з вадами зору, призери чемпіонату світу з комбат Дзю-Дзюцу та чемпіонка Дефлімпійських ігор 2017 року повернулися на Сумщину з нагородами.
  • Прочитано: 1102 разів