Logo
Версія для друку

Кращі легкоатлети України з січня тренуватимуться у Сумах

Кращі легкоатлети України з січня тренуватимуться у Сумах

З першого січня 2018 року в обласному центрі має запрацювати Східний державний центр олімпійської підготовки з легкої атлетики. Про це під час візиту до Сум розповів перший заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул.

Ми ще раз переконалися, що рішення відкрити ЦОП з легкої атлетики в Сумах було правильним. Нас дуже непокоїло питання реконструкції легкоатлетичного манежу СумДУ. Після 15 років його експлуатації покриття достатньо серйозно зносилося і потребує оновлення. Щоб привести все до ладу на ремонт потрібно 4,8 млн. гривень. Після мого попереднього візиту міськрада виділила 1,8 млн. гривень. Після нинішніх перемовин обласна влада взяла на себе зобов’язання виділити 1 млн. гривень, а міська влада, ще 2 міл. гривень.

заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул

За словами посадовця, таким чином, до кінця року всі роботи з укладки покриття нанесення розмітки будуть повністю виконані, а з 1 січня центр запустять у роботу. Тренуватимуться у ньому близько 70 чоловік щорічно. Це будуть кращі легкоатлети України. Для цього у проекті державного бюджету на 2018 рік на функціонування сумського центру заклали більше 10 млн. гривень. Надалі фінансування планують збільшити. 

sum 1

Окрім легкоатлетичного манежу СумДУ спортсмени займатимуться на спортивному стадіоні "Авангард", який наразі відновлюється.

Як зазначив начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко, головна літня арена Сумщини - стадіон "Авангард" змінюється з кожним днем.

Повністю готовий навіс над трибунами, поле для покриття з штучним газоном, закінчуються підготовчі роботи для покладання легкоатлетичних доріжок. Працюємо над тим, щоб вже в цьому році покласти поле та легкоатлетичні доріжки.

начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко

sum 3

За словами заступника Міністра, реконструкцію "Авангарду" повністю мають завершити наступного року, як і планувалося.

Це буде тренувальний стадіон. Він дозволить вирішити завдання проведення зборів в літній період як для спортсменів, які будуть залучені до тренувань в ЦОП, так і для місцевих атлетів. Важливо, щоб сумські спортсмени мали гарні умови для підготовки, щоб в регіоні зростала нова зміна.

заступник Міністра молоді та спорту України Ігор Гоцул

 

Фото: ФЛАУ

 

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017