Біатлоністи Сумщини вибороли золото на Чемпіонаті України

Четверо спортсменів із Сумської області здобули перше місце у змішаній естафеті в рамках літнього чемпіонату України з біатлону. Проходили змагання у Чернігові, куди з’їхалися біатлоністи з понад 10 областей України. Про це інформують в управлінні молоді та спорту Сумської ОДА.

На траси спортсмени вийшли на лижоролерах. Змагалися у категоріях - юніори, юніорки, юнаки та дівчата у класичному та вільному стилях. За першість боролися представники Чернігівської, Закарпатської, Тернопільської, Сумської, Хмельницької, Вінницької, Волинської, Харківської, Львівської, Київської областей та м.Київ.

У особистих заліках спортсмени Сумщини здобули 19 золотих, 21 срібну та 14 бронзових медалей.

У командному заліку 1 місце посіла команда Сумщини, на другому - команда Київської області, на третьому – команда Харківської області.