Сумський новинний портал «СпецКор»

Стажуватися в Канаді пропонують сумським студентам

СпецКор | 2017-08-11 09:46:36 | 569

У цьому році вперше українські студенти мають можливість поїхати на стажування до Канади. Стало можливим це завдяки програмі Mitacs Globalink research Internship.

У червні цього року фонд Mitacs уклав договір про наукову співпрацю з українськими вишами. Тож наша країна стала десятою серед країн, у яких діє подібна ініціатива. Українські студенти відтепер можуть стажуватися у більш як 60-ти університетах Канади. Подача заявок на учать у проекті вже стартували. Усього оберуть 35 студентів. Що головне, обиратимуть їх безпосередньо викладачі з Канади, з якими у подальшому й будуть працювати студенти.

Таке стажування передбачає участь наших студентів абсолютно всіх спеціальностей: інженерних, математичних соціальних, гуманітарних наук в науковому дослідницькому стажуванні. Протягом трьох місяців з травня по вересень ці студенти стажуються в Канаді. Далі приїздять в Україну і продовжують навчання, втілюючи свої знання на практиці.

 

Ірина Тимченко, координатор проекту стажування українських студентів у канадських університетах

Вимоги для студентів – вік від 18 років. Це студенти 3 курсу, які на момент травня 2018 року закінчать третій курс. Студенти повинні взяти в своєму деканаті довідку про успішність, там де буде зазначено, що ваш середній бал більше 80%.  Для подачі заявки потрібно зайти на канадський сайт і там зареєструватися.

Програма абсолютно безкоштовна для студента. Сюди входить переліт, стипендія на проживання, харчування, медичне страхування, кишенькові гроші. У кінці стажування студенти отримують сертифікат учасника цієї програми. Подати заявку можна до 18 вересня. 

Подробиці - на сайті http://www.mitacs.ca

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    569