Сумський новинний портал «СпецКор»

Сумський "Шеріф" йде на рекорд

СпецКор | 2016-12-14 10:52:52 | 5409

Кіндратівський сільський голова Микола Торяник уже 15 років поспіль очолює громаду в Сумському районі. 

Прізвисько Шеріф йому придумали йому односельці. У минулому - правоохоронець, не дає злодіям спочинку і на пенсії на посаді керівника громади. За роки головування йому вдалося вивести із села усіх дрібних злодюжок та розкрадачів металу, говорять кіндратівці.  

Приходилось і ножі відбирати, і сокири, й зброю. А колись цілу групу гастролерів із Росії викрив. І сам не раз із синяком додому приїздив. Отака робота у сільського голови

сміється Микола Торяник

А одного разу на гарячому вдалося спіймати навіть цілу банду гастролерів із сусідньої країни. Як звичайного сільського голову в кабінеті Шеріфа рідко коли можна застати. Говорить, він слугує більше як склад.

Я більшу частину часу проводжу в машині, у русі. Коли їдеш селом, то краще видно, що не так, що треба відремонтувати. Спілкуєшся із людьми, а вони вже точно підкажуть, на що треба звернути увагу в першу чергу 

Кіндратівський сільський голова Микола Торяник

Тепер же односельці делегують Миколу Торяника ще на один термін, очолити Хотінську об'єднану громаду. Сам процес децентралізації сільський голова вважає позитивним, адже за 15 років головування, говорить, доводилося просто напросто виживати, діливши мізерні кошти на все село.

Коли буде більше коштів у громаді, то можна взятися і за ремонт доріг, за благоустрій, капітальні ремонти

Микола Торяник 

Вважає, потрібно знайти порозуміння із керівниками підприємств на території Хотінської ОТГ, щоб ті зареєструвалися за місцем діяльності та сплачували податок у громаду. Така спільна робота і дасть можливість реалізації головної мети - повернути колишню велич Хотіні, яка раніше була районним центром.

 

Loading...

Читайте також

Коментувати

0|коментарів

    5409