Logo
Версія для друку

Переведення на іншу роботу без вашої згоди: можливості роботодавця під час війни

Переведення на іншу роботу без вашої згоди: можливості роботодавця під час війни

Чи може роботодавець у період дії воєнного стану перевести працівника на іншу роботу без його згоди? Особливі умови такого переведення визначені статтею 3 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану».

 

«Для цього у роботодавця є законні підстави, коли мова йде про переведення, пов’язане виключно з відверненням або ліквідацією наслідків бойових дій, а також з іншими обставинами, що ставлять або можуть поставити під загрозу життя чи нормальні життєві умови людей, у період дії воєнного стану.

Переведення за зазначених умовбез вашої згоди на іншу роботу, не обумовлену трудовим договором, здійснюється за обов’язкової умови - вона має бути не протипоказана працівникові за станом здоров’я», - зазначила Тетяна Коробка, радниця з питань децентралізації та місцевого самоврядування Регіонального офісу «U-LEADз Європою»

За її словамивиключенням є - переведення на роботу в іншу місцевість, де тривають активні бойові дії. У такій ситуації працівник має дати свою обов’язкову згоду.

Щодо питання оплати праці при переведенні працівника - роботодавець має забезпечити оплату праці за виконану роботу не нижче середньої заробітної плати за попередньою роботою:

«За інших обставин, що не зазначенів статті, для переведення працівника слід керуватись нормами Кодексу законів про працю України.

Ця ж стаття визначає, що у період дії воєнного стану норми частини третьої статті 32 Кодексу законів про працю України та інших законів України щодо повідомлення працівника про зміну істотних умов праці не застосовуються», - підсумувала Тетяна Коробка.

По темі

Усі права захищені, використання матеріалів, тільки з гіперпосиланням на СпецКор-Media © | 2017-2020